Rezultate te kerkimit per termin: +Regjia

Total: 1023
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.242Z

Regjia e UEFA-s manipuloi me lotët e tifozes gjermane (FOTO)

Share Në fund të ndeshjes kundër Holandës, një gazetar e pyeti Joakim Lëv pse dukej aq i qetë në momentin kur i mori topin një djalosh që kujdeset për topat anash fushës. Lëv u habit. Ajo ka ndodhur përpara ndeshjes, tha ai. Por regjia e UEFA-s e kishte futur atë sekuencë në minut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.821Z

FOTO LAJM: Ata parakaluan, por regjia harroi të kapte dikë

Këto janë momentet kur ekipi ynë olimpik parakalon në ceremoninë madhështore të hapjes së Lojërave Olimpike në Londër. Flamurin e mban Romela Begaj. Por regjia harroi të kapte dikë. Na kujtohet në vitin 2008, kur Berisha ishte në Pekin për Lojërat Olimpike. Kamera e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.932Z

Arbër Jakllari: Regjia dhe aktrimi mishërohen brenda meje

Me personazhet dhe veprat që ka vendosur në skenë ai ka sjellë për publikun karaktere të ndryshme dhe risi të reja, ku gjithmonë e më shumë vlerësohet për atë që ai sjell në teatër si një regjisor dhe aktor i ri i skenës shqiptare. Regjisori Arbër Jakllari ka një karrierë të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.090Z

Jolie Do te fokusohem tek regjia dhe skenari

Në konferencën për shtyp në Londër në prezantimin e filmit të saj të ri 'Maleficent', Jolie ka thënë se regjia dhe skenari do të jenë e ardhmja e saj.  “Do të kem sërish filma të tjerë, por prodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.074Z

Regjia televizive i ul vlerën protestës së PD-së, Bashës i ikën zëri

Regjia qëndrore e mitingut të sotëm të opozitës, e cila kishte dhënë lidhjen me të gjitha mediat live, linte shumë për të dëshiruar. Kjo pasi është vënë re se teksa flisnin eksponentë të PD-së, dhe qytetarë e simpatizantë që morën fjalën nga podiumi i tubimit, nuk dëgjohej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.172Z

Mirë mendimet, po kinema ku ka!?

Asnj konferenc pr shtyp apo tryez debati q t komunikoj me publikun pa email-e. Dje, Qendra Kombtare Kinematografike ka shprndar pr mediat nj raport mbi aktivitetin e saj n gjashtmujorin e par t vitit 2010. Investimi teorik kt vit pr kinematografin dhe leksione filmi pr kineastt k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.181Z

Qendra e Kinematografisë në gjashtëmujorin e parë të 2010-ës

13/07/2010 Kinematografia shqiptare “në mes” të tregut Blerina GOCE Katër premiera filmike pritet të shfaqen në ekranin e kinemasë së Tiranës këtë vjeshtë, që mbajnë vulën e Qendrës Kombëtare Kinematografike. Bëhet fjalë për filmat “Shqiptari” me skenar të Johannes Naber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama