Rezultate te kerkimit per termin: +Rei +Manaj

Meta: total 164 / total_found 164 / time 0.000 / keyword[0] rei / docs[0] 517 / hits[0] 719 / keyword[1] manaj / docs[1] 1033 / hits[1] 2056 /
Interi do ta huazojë sërish Rei Manajn
  • 2017-05-27

Interi do ta huazojë sërish Rei Manajn

Rei Manaj nuk do të qëndrojë tek Interi pas përfundimit të huazimit të Pisa në Serinë B. Sulmuesi 20-vjecar shqiptar, i cili ka kontratë me ziklatrit deri në vitin 2020 do të huazohet sërish, për të patur mundësi aktivizimi. Ofertat për të nuk kanë munguar kurrë, që nga ekipet e

Ndeshja me Italinë, De Biazi publikon listën, shkurtohen sulmuesit
  • 2017-03-20

Ndeshja me Italinë, De Biazi publikon listën, shkurtohen sulmuesit

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, ka publikuar sot listën e futbollistëve të grumbulluar për 2 ndeshjet e radhës, atë kualifikuese të Kupës së Botës ndaj Italisë dhe atë miqësore ndaj Bosnjës. Trajneri italian ka zgjedhur të ketë të gatshëm 23 futbolli

No Pic available
  • 2017-03-08

De Biazi lavdëron Çanin, pret ndihmë nga Gatuzo për Manajn

Dy javë para grumbullimit të Kombëtares për ndeshjet ndaj Italisë dhe Bosnjë-Hercegovinës, trajneri Xhani De Biazi ka filluar të bëjë gati listën e futbollistëve që do të ftojë këto ndeshje. Me vizitën e tij në fundjavë, në ndeshjen SPAL-Piza, ai ka parë nga afër situatën e dy

Memushaj Ikja e Manaj humbje edhe per mua
  • 2017-01-22

Memushaj Ikja e Manaj humbje edhe per mua

p styletext-align justifyMenyra sesi perfundoi aventura e Rei Manajt me Peskaren ishte edhe nje bast i humbur per kapitenin e skuadres abruceze dhe njekohesisht mesfushorin e Kombetares shqiptare Ledian Memushaj Vlonjati ne nje prononcim per mediat italiane eshte shprehur se ndjen keqardhje qe Manaj

No Pic available
  • 2017-01-12

Interi nuk e ka në plan, Rei Manaj drejt Serisë B

Sulmuesi i kombëtares shqiptare dhe Interit, Rei Manaj, gjatë merkatos së këtij muaji do të transferohet në një ekip të ri. Pasi përfundoi para planifikimit huazimi që bëri në verë te Peskara, ai tashmë do të rikthehet te zikaltërit në pritje të ekipit të ri ku klubi i Milanos do

Rei Manaj, e ardhmja drejt Bundesligës?
  • 2017-01-09

Rei Manaj, e ardhmja drejt Bundesligës?

Një tjetër pistë në horizont për Rei Manajn, pak ditë më parë mediat italiane identifikuan Las Palmas në La Liga si destinacionin më të mundshëm për sulmuesin e Kombëtares, ndërsa tani Gianluca di Marzio, gazetari i njohur italian i mirëinformuar në lidhje me cështjet e merkatos, s

Rei Manaj kthehet te Interi në janar?
  • 2016-12-16

Rei Manaj kthehet te Interi në janar?

Mund të përfundojë pas vetëm 6 muajsh aventura e Rei Manajt te Peskara. Edhe pse drejtuesit e klubit abrucez e mohojnë dicka të tillë sa herë që u jepet rasti, sipas mediave italiane dhe më konkretisht faqes së specializuar Tuttomercattoweb, gjasat më të mëdha janë që 19-vjecari shqi