Rezultate te kerkimit per termin: +Reila +Bozdo

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.136Z

Reila Bozdo e PD: Të ndalohet dashuria me armiqtë. I duket më e rëndë se tradhtia në çift

Një prej koordinatoreve të PD-së, Reila Bozdo, ka propozuar sot një Kod Etik që ndalon politikanët e dy krahëve, të dashurohen me njëri- tjetrin. Bozdo thotë në propozimin e saj se politikanë të partive kundërshtare mund të dashurohen me njëri-tjetrin. Duket tepër interesante dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.014Z

Reila Bozdo Energjia Rama-Meta rrezuan amendamentet pa arsyetim

Transmetuar me 11042015 - 1510 Reila Bozdo PUBLICITET Tirane 11 prill 2015 NOAal- Partia Demokratike deklaron se Kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta megjithese jane cdo dite ne ekran ende nuk kane gjetur nje moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.130Z

Propozimi i Reila Bozdos: Kod Etike për të ndaluar demokratët të dashurohen me kundërshtarët

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së, Reila Bozdo ka bërë një propozim disi të çuditshëm për partinë e saj. Bëhet fjalë për një Kod Etike për PD-në, e cila sipas saj nuk duhet të lejojë që demokratët të dashurohen me kundërshtarët. Ky propozim vjen në një kohë kur kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.573Z

Lista e PD-së për Këshillin Bashkiak të Tiranës, në krye Reila Bozdo

Pas PS-së dhe LSI-së, edhe Partia Demokratike ka publikuar listën e kandidatëve për Këshillin Bashkiak. Në krye të listës është Reila Bozdo, ndjekur nga Njazi Kosovrasti, Zana Guxholli, Fabian Topollaj, Kreuza Leka, Tahsim Mema, etj.         Lista e kandidatëve të PD

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.106Z

PD-Bozdo: Kodheli abuzoi me tendrat, dëmi 850 milionë lekë

TIRANË, 7 Nëntor /ATSH- I. Vata/ -Partia Demokratike akuzoi sot Ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, si të përfshire në korrupsion me pretendimin se është abuzuar me tenderin për blerje, furnizim, instalim dhe vënie në punë të Sistemit të Integruar të Vëzhgimit të Hapësirës Detare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.530Z

Reila Bozdo mesazh për studenten e vetëvrarë të Ekonomikut: Na fal Klea!

Koordinatorja Kombëtare e Partisë Demokratike, Reala Bozdo, e cila gjithashtu është pjesë e Këshillit Bashkiak të Tiranës ka bërë një postim të gjatë për rastin e vetëvrasjes së studentes 20-vjeçare të Fakultetit të Ekonomikut. Bozdo tregon se Klea Shyti ishte një studente e sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.081Z

Mimi Kodheli padit Reila Bozdon dhe i kërkon 50.000 euro

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka paditur Anetaren e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Reila Bozdo për "Shkaktim Demi" dhe ka kërkuar nga gjykata që ta detyrojë të paditurën që "te shperbleje demin jopasuror te shkaktuar nga deklarimi i bere nga ana e saj me date 09.11.2015,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama