Rezultate te kerkimit per termin: +Relaksi

Meta: total 320 / total_found 320 / time 0.000 / keyword[0] relaksi / docs[0] 320 / hits[0] 334 /
Sot heshtje zgjedhore, ditë relaksi për kryeministrin Rama
  • 2017-06-24

Sot heshtje zgjedhore, ditë relaksi për kryeministrin Rama

Sot është heshtje zgjedhore dhe kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që ta kalojë ndryshe këtë ditë. Pas rreth një muaj fushate intensive, sot kreu i PS ka preferuar ta kalojë ditën me djalin e tij të vogël Zaho. Rama ka postuar një foto me vogëlushin duke luajtur në një fushë besketbo

No Pic available
  • 2017-03-18

Qytetarët drejt bregdetit për të kaluar kohë, por pastrim nuk ka

Rritja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë frekuentim të bregdetit të Shëngjinit, gjatë fundjaves.  Të shumtë kanë qenë qytetaret që i janë drejtuar kësaj zone turistike, të cilët thonë nuk është shoqëruar me vemendje nga Bashkia e Lezhës. Mbeturina të shumta dhe kafshe që

No Pic available
  • 2017-03-06

Jonida Vokshi Kujtimet që më lidhin me Parisin

Një emër i dashur për publikun, qoftë si imazh, moderatore dhe aktore. Kur flasim për teatrin, Jonida Vokshi ka treguar se ka ditur të realizojë rolet e saj. Nëse e pyesim cilat janë vendet e preferuara, ajo ka plot për të treguar. Ndaj vendos ti rrëfejë duke zbuluar edhe të veçantat

No Pic available
  • 2016-12-01

Banja me rosakë gome

Për të gjithë fëmijët japonezë, të cilët kërkojnë një eksperiencë unike teksa lahen, banja me 1.500 rosakë gome është zgjidhja ideale. Ky koncept ka rreth 12 vjet që ka filluar të praktikohet dhe nuk ofrohet vetëm për fëmijët, por edhe për prindërit e tyre. Një shtëpi dushi

Kështu nuk e keni parë kurrë Armina Mevlanin
  • 2016-11-30

Kështu nuk e keni parë kurrë Armina Mevlanin

Vetëm një ditë më parë ajo postoi në llogarinë e saj në Instagram një foto ku bëhej gati për safari (ekspeditë). Sot, Armina Mevlani ka shijuar momente relaksi në një shkretëtirë, vendodhja e saktë e të cilës nuk dihet. Trëndafil shkretëtire, shkruan ish-Miss Shqipëria krahë f

FOTOT/ Shkallët për parajsë! Tempulli më i lartë dhe luksoz në botë
  • 2016-11-28

FOTOT/ Shkallët për parajsë! Tempulli më i lartë dhe luksoz në botë

Mund të quhet si shkallët për parajsë për shkak të lartësisë së madhe që do të ketë, por do të jetë edhe një ambient i mirë shplodhje dhe relaksi. Bëhet fjalë për tempullin e ri hindu që ka nosur të ndërtohet në Indi, në Uttar Pradesh. Ai do të ketë një lartësi prej 2

No Pic available
  • 2016-11-26

PD: Rama fundjavë qejfi në Milano, shpenzon paratë e shqiptarëve

Partia Demokratike ka hedhur akuza se kyreministri Rama është nisur për një fundjavë qejfi në Milano. Në një deklaratë për mediat, sekretari i PD, Arben Ristani tha se kreu i qeverisë shpenzon për luks paratë e shqiptarëve. Ristani: Rama me Gjushin janë nisur për një fundjavë qejfi