Rezultate te kerkimit per termin: +Rematex

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.206Z

Fabrika Rematex lë pa punë mbi 250 punëtorë (Video)

Mbyllja e fabrikës së tjerrtores në Dragash, për kohë të pacaktuar, i ka lënë pa paga mbi 250 punëtorë, duke rritur kështu numrin e të papunëve në vend. Sipas punëtorëve, pronari turk ka plane që të largohet ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.389Z

Ferronikeli, eksportuesi i vitit

Ferronikeli është shpallur eksportuesi i vitit 2010, në mesin e shumë ndërmarrjeve. Përzgjedhësit kanë konstatuar se problem sa i përket eksportit mbetet bilanci negativ tregtar dhe pjesëmarrja e lartë e metaleve. Nga Express më 24 dhjetor 2010 në ora 14:17 Pavarësisht faktit se Koso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama