Rezultate te kerkimit per termin: +Remi

Total: 313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.907Z

Remi: Bashkë mundemi

Rrustem Mustafa-Remi i është përgjigjur Liderit të LDK-së, Isa Mustafa, ndonëse nuk e ka përmendur me emër, lidhur me postin e Kryeministrit - që ende nuk po deklarohet publikisht nga PDK se kujt i takon. Anëtari i Kryesisë së PDK-së, në një postim në llogarinë e tij në Facebook, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.787Z

Lua Remi akuzohet per perdhunim

Futbollisti francez, Lua Remi, është arrestuar nga policia britanike dhe akuzohet për përdhunim. Remi, lojtar i skuadrës Kuins Park Rejnxhërs, akuzohet se ka kryer përdhunim në bashkëpunim me dy të tjerë. Denoncimi është bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.348Z

Parashikimi i radhës nga Remi

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa-Remi, e ka dhënë edhe një mendim që ka të bëjë me Gjykatën Speciale. Ai në profilin e tij zyrtar në rrjetin social "Facebook", ka thënë se kjo Gjykatë nuk do ta dëmtojë vendin. Siç shkruan Remi, politika ndërkombëtare e ka dëshmuar dhe më herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.584Z

Komandant Remi me gjeste si të Rugovës!

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Rrustem Mustafa – Remi, ia ka huqë me simbolin e partisë së tij. Në fakt, ka përdorur atë që e bënte presidenti Ibrahim Rugova, sa herë që dilte në fushatë. Remi ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.970Z

A është Remi i saktë në parashikimet e tij?

Ka një kohë të gjatë që Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, po trumbeton për një riformatim të Qeverisë së Kosovës, ku si pasojë e këtij riformatimi, Isa Mustafa sipas tij nuk duhet të jetë kryeministër.Retorikën e tij, i mirënjohuri Komandant Remi e përsëriti edhe mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.547Z

Remi: Papa po vjen në vendin e vet

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa Remi, i njohur për postimet e tij në facebook, pro koalicionit PDK-LDK, kësaj radhe ka komentuar për vizitën e Papa Franceskut në Shqipëri. Ai thotë se vizita e Papës në Shqipëri është në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.109Z

Remi: PDK-ja nuk ka hequr dorë nga posti i kryeministrit

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa ka thënë se grupet punuese të PDK-së dhe LDK-së ende nuk kanë biseduar për postet kryesore e as për postin e kryeministrit. Gjatë intervistës së transmetuar në edicionin e lajmeve të RTV 21, Remi ka lënë të kuptohet se megjithatë partia e tij ende

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama