Rezultate te kerkimit per termin: +Remo

Total: 81
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.644Z

Ikona e filmit Remo Girone: Tirana ngjason me qytetet italiane

Si Tano Cariddi e njohim ne, Italia dhe çdo vend që ka ndjekur serialin Oktapod, aktorin Remo Girone, i cili ditët e fundit ndodhet në Shqipëri. Aktori po xhiron për filmin e ri të regjisorit Namik Ajazi dhe është në rolin e ambasadorit italian. Duke vlerësuar ndryshimet që ka pësuar kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.521Z

Remo Girone në Shqipëri për xhirimet e filmit të Namik Ajazit

Remo Girone Portreti i pambaruar i Clara Bellinit sjell në Shqipëri aktorin e njohur italian Nisën dje xhirimet e filmit më të ri me regji të Namik Ajazit, Portreti i pambaruar i Clara Bellinit. Së bashku me skenaristin Ruzhdi Pulaha dhe një kast të zgjedhur aktorësh shqiptarë e italian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.136Z

Remo Girone: Nese me doni ne Shqiperi me dergoni nje skenar

Remo Girone, aktori i njohur italian qe nga shqiptaret njihet si Tano Karidi, ka prekur token shqiptare per here te pare dje, si i ftuar i Festivalit te 13-te te Filmit Shqiptar. Aktori i njohur i serialit "Oktapodi" ka qene mbremjen e djeshme ne studiot e televizionit Klan. I ftuar ne emisionin "Zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.301Z

Skenografi ekskluziv i Klan merr 10 në San Remo

“sht nj nga skenograft m t mir n piac”. Me kt fjali Drejtori i Raiuno Mauro Mazza ka dashur t prkufizoj Gaetano Castellin njeriun q edhe sivjet ka mahnitur me skenn e realizuar pr edicionin e 60 t San Remos. Dhe pikrisht vetm 2 dit pas prfundimit t festivalit me fam botrore, t muziks ita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.133Z

Festivali i Filmit Shqiptar Remo Girone mberrin ne Tirane

Remo Girone  ka mbërritur në Tiranë  si i ftuari i nderit  në mbrëmjen gala të ndarjes së çmimeve të  edicionit të 13-të të Festivalit të Filmit Shqiptar. Aktori i njohur italian, të cilin publiku shqiptar e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.032Z

Remo Girone, Raul Bova dhe De Niro në Tiranë

Remo Girone ka konfirmuar praninë e tij në edicionin e 13-të të Festivalit të Filmit Shqiptar. Aktori i njohur italian, të cilin publiku shqiptar e njeh veçanërisht për rolin e tij të Tano Karidit në filmin “Oktapodi”, do të jetë në Tiranë gjatë ditëve të para të nëntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.490Z

Remo Girone, Raul Bova dhe De Niro në Tiranë

TIRANË- Remo Girone ka konfirmuar praninë e tij në edicionin e 13-të të Festivalit të Filmit Shqiptar. Aktori i njohur italian, të cilin publiku shqiptar e njeh veçanërisht për rolin e tij të Tano Karidit në filmin “Oktapodi”,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama