Rezultate te kerkimit per termin: +Renda

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.837Z

Krimet e Renda:

Gjykata e Krimeve te Renda denoi dje me 12 vite burg Arben Bori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.725Z

Gjakmarrja tek krimet e renda

Duke nisur nga data 4 qershor, çdo krim që ndodh për motive gjakmarrjeje, çdo krim që ndodh brenda familjes, por edhe trafiku i brendshem do të hetohen dhe  gjykohen nga Gjykatat e Krimeve të Rënda. Ky është materiali i derguar Gjyk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.629Z

Droga mbyt Krimet e Renda

Duke mbajtur nje minute heshtje per ndarjen e parakohshme nga jeta te kolegut te tyre Xhelal Elezi, e duke vendosur nje tufe me lule mes karrigeve ku ishin ulur per te analizuar punen e 2009, Gjykatesit e Krimeve te Renda mbajten analizen vjetore ne nje nga sallat ku jane dhene dhjetera vendime e ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.442Z

Krimet e Renda Mos na shkrini

brbrGjyqtaret e Krimeve te Renda shprehen kunder shkrirjes se kesaj gjykate 2 muaj pas miratimit te pritshem te reformes ne drejtesi Gjate analizes vjetore gjyqtaret Sander Simoni dhe Femi Petku thane se ndryshimet kane krijuar pasiguri ne radhet e gjyqesorit Ministri i Drejtesise Ylli Manjani thek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.926Z

Reforma shkrin Krimet e Renda

brbrMiratimi i Reformes ne drejtesi do te preke edhe Gjykaten e Krimeve te Renda Ne nje interviste per Vizion Plus kreu i ketij institucioni Sander Simoni shpjegon se organi i cili do te gjykoje deputetet gjyqtaret dhe funksionaret e tjere te larte te shtetit Nga ana tjeter Simoni thote se persa ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.066Z

Deshmia, Krimet e Renda hyjne ne loje

Prokuroria e Krimeve te Renda eshte bere dje pjese e hetimit per tragjedine e Gerdecit. Drejtuesi i grupit herimor, Zamir Shtylla, ka thirrur edhe oficeret e kesaj prokurorie per t’u bashkangjitur pjeses tjeter. Keta te fundit ishin perjashtuar dy ditet e para nga hetimi. Oficeret e Krimeve te Ren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.971Z

Kazaku i droges, hetojne Krimet e Renda

Prokuroria e Krimeve te Renda ka nisur dje hetimet ne lidhje me trafikun dhe linjen e droges per 47-vjecarin nga Kazakistani, i cili u kap me sasine prej 12,7 kg lende narkotike ne piken kufitare te Kakavijes. Burime nga Prokuroria e Krimeve te Renda bene te ditur se Aleksandro Zeitinidhis, banues n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama