Rezultate te kerkimit per termin: +Rendin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.417Z

Debat joserioz për rendin

Skënder Minxhozi Pakkush do ta kishte imagjinuar se për një çështje kaq publike dhe të dukshme, sa çështë siguria dhe rendi publik, komisioni i posaçëm parlamentar për largimet në radhët e policisë, do të angazhohej me të gjitha energjitë, patosin e polemikën e mundshme, te një k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.444Z

FOTO LAJM/ Dy bjonde bukuroshe për të ruajtur rendin

Dita e Verës po festohet masivisht në Tiranë ku mijëra qytetarë janë dyndur në sheshe. Për të ruajtur rendin janë edhe këto dy bjonde bukuroshe. Foto është shkrepur nga gazetari Muhamed Veliu.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.229Z

Dhori Kule: Nuk e kemi në rendin e ditës

Këshilli Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë duket se nuk ka një qëndrim unik mbi të ardhmen e Ardian Fullanit si guvernator i Bankës së Shqipërisë. Dhori Kule, një prej anëtarëve të Këshillit Mbikqyrës, mohon që në rendin e ditës në mbledhjen e sotme të jetë kërkesa për s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.921Z

Nigeri, policia rivendos rendin

Jos, 8 mars, NOA - Policia ne Nigeri thotë se ka rivendosur rendin në tre fshatra të cilët ishin në qendër të dhunës më të fundit, nga ushtrimi i së cilës u vranë qindra vetë në Nigerinë Qendrore. Kështu, qindra burra, gra dhe fëmijë janë vrarë në fshatrat e Dogo-Nahaëa, Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.259Z

Berisha: Qeveria krihet, maskat marrin rendin në dorë

Reagim në Facebook i ish kryeministrit Sali Berisha "Qeveria krifet nderkohe qe maskat marrin rendin ne dore. Ne 24 ore, ne Lezhe, Milot, Koplik dhe Fier, ato plaçkisin, perdhunojne, grabisin!! Te dashur miq, ne shtetin policor te Edi Rames, Policia nuk ka pune me rendin. Ne harkun kohor te 24

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.652Z

Rama interpelance per rendin

Per te dyten here ne 6 muaj qeverisje opozita ka kerkuar interpelance per situaten e rendit dhe sigurise Nenkryetarja e Partise Demokratike Jozefina Topalli ka akuzuar qeverine se ka deshtuar ne luften kunder krimit duke permendur shifra per vrasjet vjedhjet apo shperthimet me tritol qe sipas opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.573Z

PS:Qeveria po shkel rendin kushtetutes

Partia Socialiste del në mbrojtje të institucionit të avokatit të popullit, që sipas saj po dhunohet nga policia e kësaj qeverie. Deputeti Arben Isaraj tha se qeveria po shkel rendin kushtetutes dhe ligjin duke i ofruar këtij vendi dhunë, tirani dhe diktature. Ndërkaq, Isaraj bëri të ditu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama