Rezultate te kerkimit per termin: +Renditja

Total: 4820
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.486Z

Superliga - Renditja

Te premten Partizani - Kastrioti 2-1 Dje Elbasani - Flamurtari 2-2 Besa - Skenderbeu 2-0 Dinamo - Teuta 2-1 Beselidhja - Tirana 0-2 Te dielen, 16.12.2007 Sot Shkumbini - Vllaznia 14:00 Renditja 1 Dinamo 31 2 Partizani 29 3 Besa 27 4 Tirana 25 5 Elbasani 24 6 Vllaznia 22 7 Flamurtari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.399Z

Renditja nga UEFA, lapsus, apo çfarë?

Në faqen e saj zyrtare, Uefa.com tregon rënditjen e grupit I, por diçka është ndryshe. Serbia rënditet e fundit në grup me -2 pikë, dhe më poshtë shpjegohet se kombëtares serbe i janë hequr 6 pikë. Si ka mundësi? Komisioni i Disiplinës i hoqi vetëm 3 pikë Serbisë, duke i dhuruar f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.701Z

Renditja e Time

Gazeta ShqipNënë Tereza, një ndër 100 njerëzit më të shquar të botës Dje u shënua 102-vjetori i lindjes së Nënë Terezës. Ndonëse përvjetorë të tillë zakonisht kalojnë pa zhurmë, në rrjetet sociale jo pak shqiptarë qarkullonin foton e saj, si një urim, por edhe simbol i mirës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.854Z

Kampionati Kombetar - renditja

Te premten Teuta-Tirana 0-0 Shkumbini-Elbasani 1-0 Shenues: Dabulla 4’ Dje Partizani-Dinamo 1-0 Shenues: Muzaka 21’ Beselidhja-Besa 2-2 Shenues: Toma 56’, Petreski 89’/ Alikaj 39’, Shaqiri 67’ Kastrioti-Flamurtari 0-1 Shenues: Mema 31’ Vllaznia-Skenderbeu 2-0 Shenues: Delain 45’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.007Z

Renditja e universiteteve shqiptare sipas një rankimi ndërkombëtar

Më 11 shkurt 2014 janë bërë publike të dhënat e reja për rankimin e universiteteve në botë nga kompania Ranking Webometrics. Renditja e universiteteve botërore është një iniciativë e Cybermetrics Lab, një grup kërkimor i përket Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.394Z

MASH Renditja nuk e zevendeson akreditimin

Interviste me drejtorin e Zhvillimit te Arsimit Privat Arjan Shahini Programet e studimit Shahini Renditja nuk e zevendeson akreditimin Drejtori i Zhvillimit te Arsimit Privat flet ne lidhje me vendimin e fundit te senatit te Universitetit te Tiranes per renditjen e universitete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.490Z

RENDITJA/ Ja shkollat më të mira në Tiranë

Drejtoria Arsimore Rajonale Tiranë ka publikuar një rankim të shkollave më të mira dhe më të dobëta në Tiranë duke u dhënë edhe një tregues prindërve se ku duhet ti regjistrojnë fëmijët e tyre. Shkolla e Mesme më e mirë në Tiranë aktualisht është Sami Frashëri, e ndjekur n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama