Rezultate te kerkimit per termin: +Renis +Spahiu

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] renis / docs[0] 170 / hits[0] 228 / keyword[1] spahiu / docs[1] 8265 / hits[1] 19233 /
Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën
  • 2017-12-15

Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit këtë herë nuk kurseu klubin e Këlcyrës, pas ngjarjeve të ndodhura në ndeshjen me Përmetin e fundjavës së shkuar, ku u dhunua gjyqtari kryesor i ndeshjes Albi Paço. I mbledhur këtë të premte, Disiplinori vendosi që të për

No Pic available
  • 2017-10-28

Disiplina dënon me 4 ndeshje pa tifozë Flamurtarin

Komisioni Disiplinës ka dënuar me katër ndeshje pa tifozë ekipin e Flamurtarit. Vendimi i Disiplinorit vjen pasi në ndeshjen e fundjavës me Kamzën tifozët e saj hodhën parrulla ofenduese duke shkaktuar dhe ndërprerjen e përkohshme të lojës. Ky vendim sipas Komisionit të Disiplinës mer

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës
  • 2015-04-02

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit ka publikuar emrat e 881 qytetarëve të cilët duhet të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Qytetarët e poshtëshënuar në listë u përkasin zonave informale

No Pic available
  • 2014-06-18

Deputët dënojnë dhunën ndajA1 Report, Peza: Akt burracakërie!

TIRANE - Ngjarja e një dite më parë në Lazarat ku u sulmua me arme grupi i xhirimit te A1 Report me në krye gazetarin Gert Xhaja është denoncuar nga deputetët e Komisionit të Medias. Deputeti socialist Alfred Peza njëherësh nënkryetari

Nis Festivali i 52-te i Kenges ne Radiotelevizionin Shqiptar
  • 2014-01-11

Nis Festivali i 52-te i Kenges ne Radiotelevizionin Shqiptar

Transmetuar me 26122013 - 2106 PUBLICITET Festivali i Kenges ne Radiotelevizionin Shqiptar nis te enjten 26 dhjetor 2013 edicionin e 52-te te tij Ne kete ngjarje te rendesishme te muzikes se lehte shqiptare do te konkurrojne 16 kenge

No Pic available
  • 2013-12-29

Hersi Matmuja përfaqëson Shqipërinë në Eurosong

Kënga ‘Zemërimi i një nate’ nën interpretim të këngëtares Hersi Matmuja është shpallur fituese e edicionit të 52-të të festivalit në Radio Televizionin Shqiptar. Kjo këngë do ta përfaqësojë Shqip&eu

No Pic available
  • 2011-05-15

Shkolla e Policisë, 157 fituesit në Tiranë

TIRANE – Është zhvilluar dje në kryeqytet konkursi me shkrim për kandidatët që kanë aplikuar këtë vit për të ndjekur Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”. Policia njoftoi se dje u testuan kandidatët që kishin kodin e aplikimit nga 001-600. A