Rezultate te kerkimit per termin: +Repartet

Total: 1470
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.844Z

Kurbin, 210 nxënës mësojnë në ish-repartet ushtarake

Plot 210 nxënës në fshatin Zheje të Rrethit të Kurbinit, mësojnë në ish-repartet e ushtrisë si rezultat i mungesës së një shkolle të mirëfilltë. Bëhet fjalë për 4 godina ku mësojnë nxënës të ciklit parashkollor dhe atij 9-vjeçar. LEZHË - Ish-repartet e ushtrisë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.076Z

Bangladeshi do të gjykojë Repartet me Pushkë

Dakka - Në Bangladesh, pas kryengritjes që shpërtheu javën e shkuar midis një grupi ushtarësh, si pasojë e së cilës u vranë shumë oficerë dhe familjet e tyre, qeveria po përgatitet për gjykimin e më shumë se 1000 rebelëve. Qeveria e Bangladeshit deklaroi se për të gjykuar gardën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.664Z

Lëv në detajet e fundit: Të gjitha repartet për perfeksionim

Ndërkohë që lojtarët e përfaqësueses gjermane janë duke shijuar dy ditët pushim që kanë marrë nga trajneri i tyre, vetë Joakim Lëv është duke analizuar me anë të videove filmike, paraqitjet e skuadrës së tij në dy ndeshjet e fundit miqësore. “Ne do të kemi edhe di&cc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.442Z

Ish-repartet ushtarake u jepen pronarëve

Për 50 vjet e më shumë kanë funksionuar si vende të sigurisë së lartë ku stërviteshin ushtarët, ndërsa sot janë në mëshirë të fatit dhe presin t’u gjendet pronari. Shumë shpejt, ish-repartet ushtarake do të përdoren si objekte për kompensim fizik të kategorisë së ish-pronar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.344Z

Fluks në Pediatri, shtretër borxh nga repartet e tjerë

Vlorë- Fluksi i pacientëve të vegjël në Pediatrinë e Vlorës ka detyruar mjekët të kërkojnë ndihmën e pavijoneve të tjerë për të siguruar shtretër. Në ditë paraqiten të paktën 30 fëmijë me viroza të stinës, kryesisht me gastrointerite, shumica e të cilëve kanë nevojë urgj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama