Rezultate te kerkimit per termin: +Repartin

Meta: total 1000 / total_found 5082 / time 0.002 / keyword[0] repartin / docs[0] 5082 / hits[0] 5921 /
Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po

No Pic available
  • 2019-04-01

Po luante në ish-repartin ushtarak, 16-vjeçarit i shpërthen granata në dorë

Një 16-vjeçar është plagosur ditën e sotme në fshatin Leshnicë, pasi i ka shpërthyer aksidentalisht një granatë. Siç bën me dije policia, 16-vjeçari me iniciale E.Ç si pasojë e shpërthimit ka pësuar gjymtim të dorës. Më datë 01.04.2019, jemi njoftuar se në fshatin Leshnicë,

Ramadani sluan me Turqinë, Sadiku titullar në majën e sulmit!
  • 2019-03-22

Ramadani sluan me Turqinë, Sadiku titullar në majën e sulmit!

Ylber Ramadani do të jetë mungesa e radhës për Shqipërinë në dy sfidat ndaj Turqisë dhe Andorrës. I afruar në skuadër pas dëmtimeve të Andi Lilës dhe Egzon Binakut, mesfushori i Velje në kampionatin danez ka pësuar një lëndim që në seancën e së martës kur u bashkua me kuqezinj

Kriza në Venezuelë, Guaido kërkon shpalljen e emergjencës
  • 2019-03-11

Kriza në Venezuelë, Guaido kërkon shpalljen e emergjencës

Kriza në Venezuelë ka marrë një kthesë “katastrofike”. Këtë e theksoi senatori republikan amerikan Marco Rubio, sipas të cilit “të paktën 80 fëmijë vdiqën në repartin neonatal të Spitalit Universitar Maracaibo, Zulia, që nga fillimi i ndërprerjes”. Juan Guaid

Luan me Skënderbeun, Tiranës i premtohet shpërblim për derbin
  • 2019-02-20

Luan me Skënderbeun, Tiranës i premtohet shpërblim për derbin

Sfida mes Skënderbeut dhe Tiranës, e programuar për të çelur javën e 23-të të Superiores, të premten, në orën 18:00, është një mundësi e mirë e bardhelbuve për të shfrytëzuar momentin e keq të korçarëve vetëm një javë para derbit të kryeqytetit me Partizanin. Sigurisht që

Intoksikohen nga gazi, rëndë 3 anëtarët e një familjeje
  • 2019-02-19

Intoksikohen nga gazi, rëndë 3 anëtarët e një familjeje

Tre anëtarë të një familje ndodhen në gjendje të rëndë në spitalin e Elbasanit, si pasojë e asfiksimit nga gazi me të cilin po ngroheshin. Gjatë natës mes të hënës dhe të martës, më konkretisht rreth orës 00.30, janë paraqitur në spitalin e Elbasanit, si pasojë e asfiksimit me

Teuta përmbys Kukësin dhe i rrëmben vendin e dytë
  • 2019-02-15

Teuta përmbys Kukësin dhe i rrëmben vendin e dytë

Kukësi mori humbjen e dytë radhazi në kampionat, teksa u mposht me rezultatin 2-1 nga Teuta në stadiumin Niko Dovana. Verilindorët mbyllën pjesën e parë në avantazh, por djallosën gjithçka në të dytën, pasi përveç pësimit të dy golave, shpërdoruan edhe një 11-metërsh, duke dalë