Rezultate te kerkimit per termin: +Replika

Total: 2440
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.318Z

Kartat, Berisha shkëmben replika me Nishanin

Kryeministri Berisha garanton se pas të premtes nuk do të ketë më probleme me furnizimin me kuponat për pajisjen me kartë identiteti. Fond kompensimi për 4 kategori sociale. Berisha shkëmben replika me Nishanin për orarin e punës. TIRANE- Në kuadër të pajisjes së qytetarëve me ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.105Z

FOTOT/ Replika dhe ironi, ja si iu përgjigjet komentuesve Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video, për të treguar rezultatet e shëndetësisë falas. Por, komentues të shumtë kanë shprehur pakënaqësi ndaj tij dhe sistemit shëndetësor. Rama nuk ka përtuar tiu përgjigjet personalisht shumë prej tyre, teksa nuk e ka kursyer ironinë dhe hum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.197Z

PS-PD, replika ne distance

Partia Socialiste dhe qeveria kane shkembyer sot replika te ashpra lidhur me proceset integruese te vendit. Ne nje deklarate per shtyp, deputeti i PS Taulant Balla ka akuzuar qeverine se nuk ka marre parasysh kritikat e progres-raportit te KE. “Qe nga publikimi i raport-progresit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.508Z

Replika per 8220Rilindjen8221 e Durresit

brbrZhvillimi urbanistik i Durresit ka shkaktuar replika ne distance mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetit demokrat Oerd Bylykbashi Ne nje postim ne Facebook kreu i qeverise shkruan se Durresi eshte nje tjeter shembull domethenes i rilindjes urbane Sipas tij me perfundimin e projektit te transfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.249Z

Replika ne sallen e Kuvendit akuza dhe fyerje personale mes deputeteve

0 brbr SSSAbrASS brbrPas me shume se 10 ore diskutimesh seanca plenare e se enjtes u shoqerua me tension e akuza te ndersjellta Me te ashpra ishin ato mes ish- Kryeministrit Berisha dhe Nenkryetarit te Grupit Socialist Taulant Balla kur po diskutohej prligji i opozites per hetim nderkombetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.591Z

PBDNJ dhe PDU shkëmbejnë replika

Partia e mbrojtjes së minoriteteve, PBDNJ dhe njëra prej partive që mbron interesat e komunitetit çam në vend, PDU u përfshinë dje nga replika të ashpra mediatike. Dje, kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, kritikoi drejtuesit e partive të komunitetit çam se po pengojnë integrimin e vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.369Z

Kuvendi shtyn emërimet për hetimin në administratë. Replika Balla-Topalli

Votimi për ngritjen e Komisionit Hetimor për emërimet në administratë shtyhet për seancën e së enjtes së 12 qershorit. Kuvendi i Shqipërisë vendosi sot në mbrëmje se ngritja e komisionit hetimor për shkarkimet nga administrata publike, të propozuar nga Partia Demokratike, të votohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama