Rezultate te kerkimit per termin: +Reporter

Meta: total 1000 / total_found 2150 / time 0.002 / keyword[0] reporter / docs[0] 2150 / hits[0] 3010 /
Aktorët e “The Interview” ftohen për vizitë në Korenë e Veriut
  • 2015-01-26

Aktorët e “The Interview” ftohen për vizitë në Korenë e Veriut

Dennis Rodman, ish-basketbollisti i ligës NBA dhe miku i diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka ftuar aktorin Seth Rogen dhe gjithë stafin e filmit “The Interview” për një vizitë në shtetin aziatik. Basketbollisti i famshëm ka t

Jennifer shfaq këmbët (Foto)
  • 2015-01-22

Jennifer shfaq këmbët (Foto)

Jennifer Aniston ka treguar këmbët e saj të tonifikuara në kopertinën e ‘The Hollywood Reporter’, duke pozuar e veshur me pantallona shumë të shkurtra dhe me një pulovër të madhe. Intervista nuk është publikuar ende, por ë

Shkatërrohet rrjeti trafikantëve të kokainës, 26 të arrestuar në Itali
  • 2015-01-21

Shkatërrohet rrjeti trafikantëve të kokainës, 26 të arrestuar në Itali

Policia italiane ka shkatërruar një rrjet mafioz të trafikut të drogës duke vënë në pranga 26 persona dhe duke sekuestruar më shumë se 600 kg kokainë dhe hashash. Grupi kishte lidhje me narkotrafikantë kolumbianë dhe udhëhiqej nga mafia famëkeqe kalabreze, "Ndrangheta". Rrjeti e kon

I bashkohen marshit për liri të shprehjes, por ajo u mungon në shtetet e tyre
  • 2015-01-11

I bashkohen marshit për liri të shprehjes, por ajo u mungon në shtetet e tyre

Shumica e liderëve të cilët morën pjesë në marshin që kishte për qëllim lirinë e shprehjes dhe të shtypit, duket se ishin në vendin e gabuar, pasi që liria e shtypit në shtetet e tyre përkatëse është në nivelet më të ulëta sa i përket indeksit të lirisë së shtypit për vit

Tevez nuk do rë rinovojë me Juventusin
  • 2015-01-01

Tevez nuk do rë rinovojë me Juventusin

Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez, ka treguar se nuk ka në plan të zgjasë kontratën me “Zonjën e Vjetër”. Argjentinasi, që ka shpërthyer që prej ardhjes së tij te kampioni italian, është golashënuesi më i mirë

FOTOT/ Dy anët e rrugës së kombit. Në Kosovë e pastruar, në Shqipëri skandal
  • 2014-12-31

FOTOT/ Dy anët e rrugës së kombit. Në Kosovë e pastruar, në Shqipëri skandal

Pas shpalljes së gjendjes alarmante në akset kryesore të rrugëve shqiptare një reporter i lapsi.al, ka udhëtuar enkas në autostradën Tiranë- Prishtinë për të parë gjendjen e saj dhe kujdesin e autoriteteve rrugore. Ajo që dukej ishte skandaloze. Ndërsa në pjesën kosovare, nga Pri

INTERVISTA E PLOTE Bashkeshortja e Kryeministrit Linda Rama Djalin e quajtem Zaho si Zaho Koka qe luftoi per liri dhe dha jeten per dashuri
  • 2014-12-30

INTERVISTA E PLOTE Bashkeshortja e Kryeministrit Linda Rama Djalin e quajtem Zaho si Zaho Koka qe luftoi per liri dhe dha jeten per dashuri

e Marte 30 Dhjetor 20140804 am p classwp-caption-textLinda dhe Edi RamaSSSAbrASSshte gruaja e Edit dhe jo e Kryeministrit Keshtu e quan veten Linda Rama teksa pas 4 vitesh nga dalja e fundit ne ekran si e intervistuar u rikthye dje ne emisionin 8220E diell8221 ne Top Channel Per