Rezultate te kerkimit per termin: +Republika +Klaus +Tenko

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] republika / docs[0] 11804 / hits[0] 15746 / keyword[1] klaus / docs[1] 1224 / hits[1] 1942 / keyword[2] tenko / docs[2] 2 / hits[2] 2 /
Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi