Rezultate te kerkimit per termin: +Reshjet

Total: 8048
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.629Z

Rifillojne reshjet e bores

Rifillojnë reshjet e borës dhe shiut në zonat malore të vendit që kanë shtuar problemet sidomos në komunat e qarkut të Dibrës. Edhe në Bulqizë reshjet e borës janë me intensitet të madh dhe shumë komuna janë t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.418Z

Durres, reshjet pengojne anijet

Reshjet e shiut qe kane nisur sot ne oret e para te mengjesit, po pengojne perpunimin e anijeve tregtare te ankoruara ne kalatat e portit detar te Durresit, ndersa shumica e motopeshkatoreve jane rikthyer nga lundrimi per shkak te motit te keq. Burime zyrtare nga kapiteneria e portit deta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.859Z

Rikthehen reshjet e shiut

Rikthehen reshjet e shiut E diel 24 Mars 2013 1306 p styletext-align justify p Rikthehen reshjet e shiutKjo fundjave me diell duket se ishte i vetmi sinjal i pranveres deri tani Sipas sinoptikaneve java do te nise me shira te forte ne te gjithe territorin e vendit Reshjet do te perfsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.270Z

Rinisin reshjet e debores

Ne veri dhe verilindje por edhe ne juglindje te vendit kane nisur sot reshjet e debores. Gjithashtu temperaturat kane rene ndjeshem duke krijuar veshtiresi edhe ne qarkullimin e mjeteve. Ne zonen e Bulqizes trashesia e debores i ka kaluar 20 centimetrat duke krijuar veshtiresi qarkullimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.332Z

Rinisin reshjet ne veri dhe juglindje

Rinisin reshjet ne veri dhe juglindje E shtune 12 Janar 2013 1511 Rinisin reshjet ne veri dhe juglindjePas diteve me diell dhe mot te mire te fillim janarit ne vend rikthehen reshjet e debores Keshtu zona juglindore eshte perfshire qe prej mesnates se te premtes nga temperaturat e uleta dhe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.990Z

Reshjet e borës bllokojnë Veriun

Gazeta ShqipNë veri të vendit, në zonën e Malësisë së Shkodrës, reshjet e dëborës kanë krijuar vështirësi në lëvizje dhe për këtë arsye policia kërkon nga drejtuesit e mjeteve përdorimin e zinxhirëve. Situata më e rënduar është në zonën e Pukës, ku më problematike janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.736Z

Asnje problem nga reshjet

brbrApeli i institucioneve ndaj popullates per keqesimin e motit i ka dhene efektet Edhe pse reshjet nuk ishin ne sasite e parashikuara Tirana sot kishte me pak trafik Ne rruge punonjesit e bashkise ishin ne gatishmeri per cdo rast bllokimi te pesetave Reshjet e rena gjate nates dhe mengjesin e se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama