Rezultate te kerkimit per termin: +Revoltohen

Total: 228
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.733Z

VIDEO LAJM/ Revoltohen banorët e Lazaratit: Jemi mikpritës!

Banorët e Lazaratit kanë reaguar të zemëruar pas lajmërimit të Ambasadës Amerikane se qytetarët e SHBA nuk duhet të shkelin në këtë fshat. Kamera e ABC News ka hyrë në fshat dhe banorët thonë se ata janë mikpritës. Madje njëri thotë se është gati që të vetësakrifikohet p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.374Z

Tjetër tërmet në Zharrëz, revoltohen banorët

Bllokojnë rrugën dhe thyejnë xhamat e godinave të Bankers Lëkundje të forta sizmike të ndodhura në Zharrëz së Rrethit të Fierit mbrëmjen e djeshme kanë revoltuar sërish banorët e kësaj zone të cilët janë ngritur në protestë dhe kanë ribllokuar aktivitetin e kompanisë kanadeze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.253Z

Këshilltari i PLL kalon me LSI-në, revoltohen Legalistët

Një këshilltar i djathtë i bashkohet maxhorancës në Këshillin Bashkiak të Tiranës. Agim Kraja i Lëvizjes së Legalitetit ka kaluar në radhët e LSI-së, duke e çuar numrin e këshilltarëve të majtë, të cilët kanë shumicën, në 33 anëtarë. Lëvizja e Krajës drejt LSI-së i jep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.171Z

Revoltohen vlonjatët, protestë kundër Rilindjes

"Lëvizja për Vlorën", ka mbajtur sot një miting, ku denonconte lënien pas dore të qytetit. Janë evidentuar shumë problematika të këtij qyteti i cili ka si deputet të parë në listë kryeministrin aktual Rama. Është përmendur në tubim zvarritja e punimeve të lungomares, e cila po hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.861Z

Revoltohen maqedonasit në Shqipëri: Koalicioni greko- bullgar kërkon të na asimilojë

E përditshmja maqedonase, Vecer, i ka kushtuar një artikull koalicionit mes minoritetit grek dhe atij bullgar në Shqipëri. Fillimisht na vendosin veto, tani duan të asimilojnë minoritetin tonë, kështu titullohet shkrimi. Gazeta raporton se lideri i Partisë Bashkimi për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.733Z

Ballistët dhe legalistët kundër 5 Majit/ Komunistët revoltohen me Edi Ramën

Komunistët reaguan pasi Garda e Republikës nuk i lejoi në Ditën e Dëshmorëve që të mbanin portretin e Enver Hoxhës në Varrezat e Dëshmorëve. Në një deklaratë, ata thonë se u ndjenë sikur në pushtet ishte Sali Berisha me ballistët dhe zogistët. Qeveria e majtë ka harruar se va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.249Z

Dosja e "Qafë-Gjashtës", revoltohen dëshmitarët

Revoltohen dëshmitarët gjatë seancës gjyqësore në ngarkim të bandës së Qafë-Gjashtës. Shtatë dëshmitarët të cilët u paraqitën pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda për të dëshmuar në lidhje me masakrën e 4 marsit të vitit 1997, u revoltuan para trupit gjykues, pasi mësuan s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama