Rezultate te kerkimit per termin: +Rexha

Meta: total 1000 / total_found 1647 / time 0.001 / keyword[0] rexha / docs[0] 1647 / hits[0] 2882 /
Veliaj: Dyfishojmë kapacitetin e Bovillës, ujë 24-orë për banorët
  • 2019-02-08

Veliaj: Dyfishojmë kapacitetin e Bovillës, ujë 24-orë për banorët

Pas 40 vitesh harresë, rreth 13 mijë banorët që jetojnë përgjatë Rr. Babë Rexha do të marrin një furnizim më të mirë me ujë. Bashkia e Tiranës dhe UKT po kryejnë një nga investimet më të rëndësishme në ujësjellës, duke shtruar një linjë krejt te re tubacioni, që sjell pë

Skandal në Fushë Krujë, dhunohen lojtarët e Skënderbeut
  • 2019-02-02

Skandal në Fushë Krujë, dhunohen lojtarët e Skënderbeut

Klubi i Skënderbeu ka denoncuar një rast vërtetë skandaloz në stadiumin Redi Maloku të Fushë Krujës, ku pritet të startojë në orën 14:00 sfida mes Kastriotit dhe skuadrës korçare. Në faqen zyrtare në Facebook, klubi korçar ka njoftuar se është ushtruar dhunë ndaj 3 prej lojtarë

No Pic available
  • 2019-01-26

Laçi ndal Kukësin, rikthehet dhuna në stadium

Emocione, lojë e bukur, raste të humbura dhe pritje fantastike të portierëve por asnjë gol në sfidën mes Kukësit dhe Laçit. Përfundoi në barazim pa gola dueli i zhvilluar në Kamëz mes verilindorëve dhe kurbinasve një ndeshje që dhuroi emocione por në fund diferencën e bëri kapite

Drogë për lokalet e natës, tiransi kapet me kokainë e 3 thika (EMRI)
  • 2018-11-14

Drogë për lokalet e natës, tiransi kapet me kokainë e 3 thika (EMRI)

Stok është operacioni që ka çuar në pranga një 43 vjeçar në Tiranë, i cili sipas policisë është furnizues i lokaleve të natës me droga të rënda. Saimir Rexha është arrestuar në flagrancë me lëndë narkotike të llojit kokainë. “Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP

Një gjyqtar shqiptar do drejtojë në grupet e Europa League
  • 2018-10-18

Një gjyqtar shqiptar do drejtojë në grupet e Europa League

Një trupë arbitrash shqiptarë në një ndeshje të grupeve të Europa League. Ndodh për herë të parë këtë mesjavë, kur Enea Jorgji do të bëhet i pari arbitër shqiptar që drejton një ndeshje të këtij niveli, në takimin mes AEK Larnaca dhe Ludogorets të enjten e ardhshme. Pa diskuti

93-vjeçari që pajton gjaqet: Në Shkodër ska burrëri, po vrasin gra e fëmijë
  • 2018-10-07

93-vjeçari që pajton gjaqet: Në Shkodër ska burrëri, po vrasin gra e fëmijë

Avdi Rexha është një 93-vjeçar nga Bujani i Tropojës. Mosha e ka detyruar mos të lëvizë shumë, e megjithatë ai vijon misionin e tij të nisur 25 vite më parë: të pajtojë gjaqet në një zonë ku fenomeni ka futur në hasmëri pothuajse çdo familje. Jam aktivizuar me misionin mbarëkom

Shisnin drogë pranë shkollave 9-vjeçare, në pranga tre të rinj
  • 2018-04-17

Shisnin drogë pranë shkollave 9-vjeçare, në pranga tre të rinj

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër grup që shpërndante lëndë narkotike pranë shkollave, duke arrestuar në flagrancë 3 shtetas. Të arrestuarit janë Gentian Kurti 25 vjeç, Marko Bano 19 vjeç dhe Xhulio Koprencka, 23 vjeç banues në Tiranë. Prangosja e tyre u bë këtë të hënë,