Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhep +Qosajt

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.502Z

Reagon Rexhep Qosja: Ky pushtet s'ka ardhmëri

Akademiku Rexhep Qosja ka reaguar pas arrestimeve që ka bërë policia e Kosovës në 28 Nëntor, ai tha se “mënyrat e dhunës dhe terrorit të Sllobës nuk kanë vdekur: ato, ja, po përsëriten në Kosovë! Po i përsëris

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama