Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhep +Rexhepi

Meta: total 315 / total_found 315 / time 0.000 / keyword[0] rexhep / docs[0] 8341 / hits[0] 12285 / keyword[1] rexhepi / docs[1] 4844 / hits[1] 10261 /
No Pic available
  • 2016-12-15

Maqedoni, rreth 70 mijë shqiptarë votuan LSDM-në e Zaevit

Zgjedhjet e fundit në Maqedoni janë tema e sotme e emisionit Arena nga Dritan Hila në Ora News. Deputeti me origjinë shqiptare në radhët e partisë maqedonase LSDM-ja, Muhamed Zekiri tha se rreth 70 mijë shqiptarë kishin votuar për partinë opozitare maqedonase LSDM. Kastriot Rexhepi nga L

No Pic available
  • 2016-12-08

Selimi: Muri në Mitrovicë rezultat i bisedimeve Kosovë-Serbi në Bruksel

Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi deklaroi gjatë një interviste në Skype për Ora News, se muri në Mitrovicë po ndërhohet me intensitet dhe duket se ndërtimi i tij është bërë gjatë diskutimeve në Bruksel. Ai tha se qeveria e Kosovës është e paaftë të pengojë ndërtimin e ti

No Pic available
  • 2016-11-02

Gjyqi i bosit shqiptar të drogës zbulon rrjetin e narkotrafikut në Ballkan

Në gjyqin e të dyshuarit si bos i drogës në Ballkan Naser Kelmendit, një ish-partner zbuloi se si operoi për vite rrjeti i drogës në Ballkan duke transportuar heroinë nga Turqia në Bosnje dhe pastaj në Europë. Një dëshmitar i mbrojtur, K1, një nga anëtarët e akuzuar si pjesë e rrje

No Pic available
  • 2016-11-02

Zbulohet rrjeti i trafikimit të drogës në Ballkan

Një dëshmitar i mbrojtur, K1, një nga anëtarët e akuzuar si pjesë e rrjetit kriminal të Naser Kelmendit, dëshmoi kundër ish-shefit të tij të hënën, duke thënë se grupi trafikoi heroinë nga Turqia përmes Bullgarisë, Sllovenisë dhe Kroacisë në Bosnje, ku shitej në vende të ndrys

No Pic available
  • 2016-09-24

Rrapi i Tabakëve

Nga Drini Pilkati Në fillim të rrugës Mbretnore (sot rruga e Elbasanit) gjendej ura e Terzijve. Quhej kështu, pasi rreth 250 vjet më parë, Terzijt (rrobaqepësit dhe qëndistarët) me taksat dhe kontributet e tyre personale e kishin ndërtuar këtë urë. Kjo urë bashkonte Tiranën me perifer

NA BASHKOI KËNGA POPULLORE,  NA NDAU ARROGANCA POLITIKE!
  • 2016-09-10

NA BASHKOI KËNGA POPULLORE, NA NDAU ARROGANCA POLITIKE!

Behxhet Shala (Bajgora) Hedhja vallës injorancë: Sa ishim në burgun e parë në Foçë dhe Mostar, me Rexhep Malën, Skender Kastratin dhe Agim Sylejmanin, nevoja për tu informuar për ngjarjet në Kosovë, Shqipëri, Jugosllavi dhe reagimet e shteteve kryesore vendimmarrëse për këto zhvillim

No Pic available
  • 2016-08-04

FOTOT/ Rexhep Meidani zotni burrë! Pushime të çmendura me shokun e të birit në Ibiza dhe Paris

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Gjithmone kam besuar ne pragmatizmin dhe tolerancen e tij. I avashte si breshka por shperthyes si tiger. I duruar me karar por racional i situatave te renda. Ne presidence nuk ndriti gje por po shkelqen tani. E perdori Nano,Met