Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhepaj

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.689Z

Kapet në Spanjë “i forti” Rexhepaj, i shumëkërkuar

27/07/2011  Iku nga burgu shqiptar e italian, “vrasës me pagesë” Policia spanjolle prangosi dje në orët e vona shqiptarin e shumëkërkuar Dritan Rexhepaj, emri i të cilit ndodhet në dosjet e policisë shqiptare, italiane, belge, etj. Akuzat ndaj tij janë të shumëllojshme, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.355Z

Ekstradohet nga Holanda në Itali Dritan Rexhepaj

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dje burgim të përjetshëm për Sokol Halilajn dhe Dritan Rexhepajn të akuzuar për vrasjen e dy punonjësve të policisë të Komisariatit të Krujës në vitin 1999. Gjithashtu, akuza ka kërkuar 20 vjet burg për bashkëpunëtorin e tyre, Shefqet Sefe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.794Z

Ndalohet në Hollandë i tmerrshmi Dritan Rexhepaj

TIRANË - Një shtetas shqiptar, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, i cili ka mundur të arratiset nga dhomat e shoqërimit të Komisariatit të Policisë së Durrësit në janar të vitit 2006, u arrestua dje në Amsterdam, Holandë. Burime nga policia e shtetit bënë të ditur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.536Z

Rexhepaj, asgjesohen 150 rrenje kanabis

Policia e Vlores zbuloi dje dy siperfaqe te mbjella me kanabis sativa ne fshatin Rexhepaj te ketij qyteti. Si pasoje e vijimit te aksionit te policise ne luften kunder kanabis ne keto zona, u zbuluan dje siperfaqet e mbjella, te cilat u asgjesuan menjehere. Pas hetimeve e kontrolleve paraprake, poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.699Z

Vrasja e dy policëve, i tmerrshmi Rexhepaj kapet në Spanjë

Tiranë- Dritan Rexhepi, një prej personave më të kërkuar në Shqipëri, i akuzuar për vrasjen e dy policëve në Krujë në vitin 1999, është arrestuar pak ditë më parë në Spanjë, si anëtar i një grupi të rrezikshëm që kishte për objektiv grabitjen e bankave dhe qendrave të mëdh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

Krimet e Rënda, jepet pretenca për 2 të akuzuar për vrasie

Është dhënë sot pretenca nga ana e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Sokol Halilaj dhe Dritan Rexhepaj të akuzuar për vrasjen e dy punonjësve të policisë të komisariatit të Krujës në vitin 1999. Prokuroria ka kërkuar burgim të përjetshëm. TIRANE- Prokuroria e Krimeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.379Z

Krimet e Rënda, jepet pretenca për 2 të akuzuar për vrasje

Autori i Lajmit: red. Vranë më 1999, prokuroria kërkon burgim përjetë për të dyshuarit. Burime nga Gjykata e Krimeve të Rënda bëjnë të ditur se është dhënë pretenca nga ana e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Sokol Halilaj dhe Dritan Rexhepaj, të akuzuar për vrasjen e dy pu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama