Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhepi

Meta: total 1000 / total_found 4889 / time 0.002 / keyword[0] rexhepi / docs[0] 4889 / hits[0] 10351 /
Partizani drejt titullit, derbin e bregdetit e fiton Flamurtari
  • 2019-04-10

Partizani drejt titullit, derbin e bregdetit e fiton Flamurtari

Pas fitores së Kukësit në Laç, është kundërpërgjigjur edhe Partizani, që triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj Skënderbeut, në Selman Stërmasi dhe arriti të ruajë distancën +9 pikë nga verilindorët. Të kuqtë e Skënder Gegës u rikthyen në Selman Stërmasi, aty ku të shtunën u mposht

Protesta/ Lihet në burg ish-kreu i policisë Bashkiake, Florenc Hoxha
  • 2019-04-04

Protesta/ Lihet në burg ish-kreu i policisë Bashkiake, Florenc Hoxha

Gjykata e Apelit ka caktuar masën e arrestit për protestuesit e shoqëruar në protestën e opozitës më 16 mars. Mësohet se janë lënë ne burg ish-kreu i Policisë Bashkiake, Florenc Hoxha, Mariglen Docin, Dorjan Protoduarin, Saimir Rexhepi, Agim Peposhi, Ferit Dankshi, Ilir Hamedani. Nd

No Pic available
  • 2019-03-12

Kompani fantazmë, masin audiencën e TV-ve që xhirojnë miliona euro

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së martës disa kompani të pakontrolluara nga shteti, pa të ardhura dhe pa punonjës, të cilat kontrollojnë audiencën e televizioneve që kanë qindra punonjës dhe xhirojnë dhjetëra miliona euro në vit. Të ardhurat e vetme për televizionet janë reklamat, p

ALBIN KURTI KËRCËNON EDI RAMËN!
  • 2019-03-02

ALBIN KURTI KËRCËNON EDI RAMËN!

Nga Bekim REXHEPI Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti do të mund të mbetet figura më kërcënuese politike e Edi Ramës, për këtë Edi Rama është i vetëdijshëm dhe nuk do të mund ta fsheh inatosje e tij.  Albin Kurti, është dhe mbetet i vetmi aktualisht që mund ta le në opozitë dhe

Publikohen formacionet zyrtare të derbit, surprizon Gega!
  • 2019-03-01

Publikohen formacionet zyrtare të derbit, surprizon Gega!

Albi Doka në stol dhe Cobbinah në fushë, Ardian Mema ka zgjidhur dilemën e fundit përsa i përket formacionit duke i besuar një vend titullari mesfushorit ganez. Ndërkohë risia në formacionin zyrtar të Partizanit është Dilaver Duka aktivizimi i të cilit ka spostuar në mbrojtje Atandë

Protesta e PD-së, lihen në burg 6 protestues, mes tyre edhe Florenc Hoxha
  • 2019-02-19

Protesta e PD-së, lihen në burg 6 protestues, mes tyre edhe Florenc Hoxha

Gjykata e Tiranës ka caktuar masat e sigurisë për 19 të ndaluarit e protestës së 16 shkurtit. Gjykata ka vendosur arrest me burg për 6 prej të arrestuarave. Edhe ish-kreu i Policisë Bashkiake Florenc Hoxha mbetet në burg Vendimi Florenc Hoxha, arrest me burg Emanuel Nallbani, arrest shtë

Braçe paralajmëron ekipet e futbollit që vendosin reklama bastesh online
  • 2019-02-10

Braçe paralajmëron ekipet e futbollit që vendosin reklama bastesh online

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka paralajmëruar se ligji kundër lojërave të fatit nuk do të falë askënd. Në një postim në Instagram, Braçe thekson se nëse nuk ndalet reklamimi, kostoja do të jetë e madhe. Zv.Kryeministri njihet edhe si një tifoz i të kuqve nga kryeqyteti. Parti