Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhepin

Meta: total 314 / total_found 314 / time 0.000 / keyword[0] rexhepin / docs[0] 314 / hits[0] 384 /
Lihet në burg edukatorja që dhunoi të miturit në kopsht
  • 2017-06-07

Lihet në burg edukatorja që dhunoi të miturit në kopsht

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë arrest në burg për Denida Rexhepin, edukatoren e akuzuar për dhunimin e dy fëmijëve në një kopsht privat në Tiranë. Në seancën e sotme, avokati i saj kërkoi lirim nga qelia, me pretendimin se nuk ka vepër penale. Sipas avokatit nuk ka pas

No Pic available
  • 2017-04-16

Manjani: Referendumi e bëri Rexhepin vetë Ali e vetë Kadi!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka përcjellë me ironi rezultatin e referendumit në Turqi. Në një reagim në Twitter, Manjani shkruan se Rexhep Taip Erdogan është tashmë vetë Ali e vetë Kadi (kadi ishte një lloj gjyqtari në Perandorinë Osmane). Manjani: Referendumi e bëri Re

No Pic available
  • 2017-03-24

Berisha: Çfarë di unë për vrasjen e Azem Hajdarit

Në një intervistë dhënë për gazetarin nga Kosova, Berat Buzhala, ish-kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer edhe marrëdheniet e tij me Azem Hajdarin dhe momentet e vrasjes së tij. BERAT BUZHALA: Ai ishit të përfshirë në tentim puçin e 98-ës pas vrasjes së Azem Hajdarit? SALI BERISHA: A

INTERVISTA/ Rrëfehet skocezi që ka bërë 11 vite burg në Shqipëri për abuzime seksuale me fëmijët. Dy dëshmitarët: Gënjyem në gjyq
  • 2017-03-13

INTERVISTA/ Rrëfehet skocezi që ka bërë 11 vite burg në Shqipëri për abuzime seksuale me fëmijët. Dy dëshmitarët: Gënjyem në gjyq

Rasti i bujshëm i dënimit të tre britanikëve në Shqipëri në vitin 2009 për abuzime seksuale, në një shtëpi ku strehoheshin fëmijët e rrugës ka marrë një kthesë të papritur për njërin prej tyre. John David Brown drejtori fondacionit Fëmijët e Tij i arrestuar në 2006 dhe i dënu

Denoncimi i Fiks Fare, 8.000 euro avokatit dhe 500 euro policit
  • 2017-03-02

Denoncimi i Fiks Fare, 8.000 euro avokatit dhe 500 euro policit

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes skandalin e radhës në drejtësi, ku një avokat i mori 8.000 euro një qytetari me qëllim që të ndikonte te gjyqtarët për të pezulluar një urdhër-ekzekutimi. Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes skandalin e radhës në drejtësi, ku një avoka

Rrëfimi rrënqethës: Pas 66 vjetësh rikthehet në Çamëri, dhe
  • 2016-12-16

Rrëfimi rrënqethës: Pas 66 vjetësh rikthehet në Çamëri, dhe

“Hidhërimi im i madh, nuk gjeta dot vendin, ku u varrosën të afërmit e mi: vëllezërit Faruku 5 vjeç, Ferhat 13 vjeç dhe motra Makbule 2 vjeçe, gjyshërit, nëna dhe babai 66 vjet për tu kthyer në vendlindje atje ku kishte lënë nënën, babain, gjyshërit, dy vëllezër e një

Profil/ Lul Berisha, dy dekada ne krye të bandës së Durrësit
  • 2016-12-07

Profil/ Lul Berisha, dy dekada ne krye të bandës së Durrësit

Fotoja e mëposhtme e bërë më 6 prill 2006 në Tetovë do të fiksonte momentin e goditjes së një prej bandave më të rrezikshme në vend. Lulzim Berisha, njeriu që e drejtoi për 10 vjet me radhë Bandën e Durrësit mes vrasjesh e trafiqesh droge dhe armësh, u kap në Maqedoni pas një urd