Rezultate te kerkimit per termin: +Rezart +Dabulla

Total: 71
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.390Z

Rezart Dabulla, sërish te Shkumbini

Mbrojtësi i fuqishëm lushnjar Rezart Dabulla mund të jetë sërish pjesë e Shkumbinit, ashtu si sezonin e kaluar. Ish-lojtari i Tiranës e Vllaznizë bëri një paraqitje të shkëlqyer, duke qenë edhe një ndër titullarët e skuadrës peqinase. Presidenti Xhavit Ismaili ka dhënë pëlqimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.658Z

 “Finalja” Tirana-Vllaznia. Dabulla: FitojmëMbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla ka luajtur si me Tiranën ashtu dhe me Vllazninë

Mbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla (29 vjeç, 21 ndeshje këtë sezon) është një lojtar që ka luajtur si me Tiranën (deri tani 218 ndeshje, 8 gola) ashtu dhe me Vllazninë (sezoni 2206-2007, 29 ndeshje), “Unë e respektoj Vllazninë, por Tirana kërkon tri pikët. Kemi kualitet dhe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.771Z

Dabulla: Gjyqtaret larguan Tiranen nga pretendimet

Mbrojtesi i Tiranes, Rezart Dabulla ka leshuar serish akuza ne drejtim te gjykimit, duke e cilesuar ate skandaloz. Dabulla ka vijuar keshtu ankesat e ekipit te Tiranes, ndaj gjykimeve te ketij sezoni, cka kane sjelle edhe largimin e 24 here kampioneve te vendit nga pretendimet per dy kompeticionet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.009Z

Dabulla: Diferenca na jep siguri

10/03/2005  Terreni në të cilin u luajt ndeshja kundër Elbasanit dhe përfundimi i saj duket se i ka kënaqur bardheblutë të cilët me barazimin e marrë në “Ruzhdi Bizhuta” këtë fundjavë janë sërish 8 pikë para. Mbrojtësi i Tiranës, Rezart Dabulla u shpreh dje se duke pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.299Z

Dabulla beson te përmbysja

I rikthyer te Tirana me ambicien e madhe për të shijuar sërish gëzimin e një tjetër trofeu në karrierën e tij, Rezart Dabulla duket i zhgënjyer për këtë pjesë të sezonit. Por megjithatë ai nuk i ka humbur shpresat. Madje beson shumë se Tirana e ka potencialin e duhur për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Elbasani, Karçev qëndron, pritet Dabulla

Elbasani – Maqedonasi Nikola Karcev do të qëndrojë me Elbasanin. Qëndërmbrojtësi është një nga lojtarët më të mirë të verdhblve, që renditen në vendin e tretë pas Dinamos e Partizanit. Nga kampi i presidentit Arben Laze flitet se mbrojtësi Rezart Dabulla mund të nënshkruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.176Z

Dabulla : Ndaj Vllaznise Tirana e vertete

Mbrojtesi i Tiranes Rezart Dabulla deklaron se historia e ndeshjeve ndaj Vllaznise flet ne favor te bardhebluve. Lojtari qe ka veshur edhe fanelen kuqeblu thote se ne klasiken ndaj shkodraneve skuadra do te jape me te miren duke u kthyer ne lojen e saj. Perballja qe do te luhet ne Qemal Stafa perpla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama