Rezultate te kerkimit per termin: +Rezultati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.808Z

FOTOT/ Rezultati flet vetë.

Ellie Goulding ka treguar rezultatet e punës së saj në palestër. Ajo ka postuar një foto të formave të saj fantastike. Këngëtarja 30-vjeçare shoqërohej nga një mikeshë e saj dhe tregon të pasmet e tonfikuara para aparatit. Në më pak se tetë orë ajo arriti të marrë 100 mijë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.573Z

Jimenez: Rezultati është tmerr

Trajneri i Sevillas, Manolo Jimenez, është i zhgënjyer nga rezultati i ndeshjes së mbrëmshme të Ligës së Kampionëve ndaj CSKA Moskës dhe thotë se e gjithë përgjegjësia është e tij. Sevilla ishte favorit në takimin e mbrëmshëm pas rezultatit 1-1 në ndeshjen e parë në Moskë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.534Z

Rezultati perfundimtar i zgjedhjeve, ne gusht

Rezultati perfundimtar dhe zyrtar i zgjedhjeve parlamentare te 28 Qershorit ne rastin me te mire do te dale brenda ketij muaji, dhe ne rastin me te keq javen e pare te muajit gusht. Kryetari i Komisionit Qendror te Zgjedhjeve, Arben Ristani, pohoi dje se ndonese ky komision ishte optimist qe rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.041Z

Nuk ndryshon rezultati ne Shkoder

KQZ numeroi edhe 2 kuti votimi te qarkut te Shkodres pas nje kerkese nga Partia Demokratike,por rezultati perfundimtar nuk ndryshon. Anetaret e maxhorances hodhen poshte ankimimin e Partise Socialiste dhe Partise Demokristiane per te hapur edhe disa kuti te tjera ne qarkun verior.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.254Z

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Sot rezultati perfundimtar

Pavaresisht se rezultati perfundimtar ka dale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban ende peng rezultatin perfundimtar. Ky institucion permes zedhenesit Arti Lushi ben te ditur se do te duhet ende kohe deri ne daljen e te dhenave perfundimtare. KQZ shkon edhe me tej duke e cilesuar rezultatin te pakup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.348Z

Olli: Rezultati final, në fillim të gushtit

 Zëdhënësi i KQZ-së, Leonard Olli, deklaroi dje për mediat se rezultati përfundimtar mund të jepet nga fillimi i gushtit. “Në rast se do të konsumohen të gjitha hapat e kërkesave ankimore, rezultati përfundimtar i zgjedhjeve të 28 qershorit do të shpallet në fund të muajit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.766Z

Venezuele perfundon votimi. Pritet rezultati

Venezuelianet kane votuar te dielen per Parlamentin e ri ku ne Asamblene kombetare do te marr pjese edhe opozita pas bojkotit te zgjedhjeve te 2005. Ata jane te vendosur per te marr perseri vendet nga Partia Socialiste e Bashkuar e presidentit Hugo Cavez. Ky i fundit nga ana e tij pretendon t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama