Rezultate te kerkimit per termin: +Richards

Total: 226
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.088Z

Vdiq Dean Richards

Nga Express më 27 shkurt 2011 në ora 12:09 Dean Richards, ish mbrojtësi i Bradford Cityt, Wolves, Southampton dhe Tottenhamit, ka vdekur në moshën 36 vjeçare. Richards ndërroi jetë të shtunën në mëngjes, pasi humbi betejën e tij me sëmundje. Gjatë aventurës në Tottenham, Richar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.326Z

Richards beson në titull

Nga Express më 15 gusht 2011 në ora 23:15 Mbrojtësi i Manchester Cityt, Micah Richards, beson se skuadra është konkurrente për titull në Premierligë. City në edicionin e kaluar siguroi kualifikimin për në Ligën e Kampionëve, përfundoi pritjen e gjatë për trofe duke fituar FA Cup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.469Z

Richards kritikon Tevezin

Nga Express më 02 tetor 2011 në ora 21:27 Micah Richards është bërë futbollisti i parë i Manchester Cityt i cili ka kritikuar publikisht Carlos Tevezin. Sulmuesi argjentinas refuzoi të inkuadrohet në lojë si rezervist kundër Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve dhe klubi e ka sus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.270Z

Deep, dokumentar per Keith Richards

Johnny Depp do te drejtoje nje dokumentar per anetarin e “Rolling Stone”, Keith Richards, frymezuesin e “Piratit te Karaibeve”, Jack Sparrow. Richards ka qene edhe pjesemarres ne filmin e trete te serise ne rolin e babait te Depp. “Tani qe jam me i pjekur dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.308Z

Man.City, Baloteli dhe Richards sherr në stërvitje

Mario Baloteli dhe Mike Richards janë konfrontuar me njëri-tjetrin gjatë një seance stërvitore. Është dashur ndërhyrja e James Milner dhe Yaya Touré për të qetësuar gjakrat. Nuk dihet ende arsyet se pse dy shokët e skuadrës kanë patur këtë mosmarrëveshje. Më vonë, Richrds ka shpe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.357Z

Autobiografia e Richards rrezikon Rolling Stones

Pas dekadave të mbushura me sukses dhe lavdi, është koha për pak reflektim dhe ndoshta ndryshim. Grupi legjendar Rolling Stones rrezikon ndarjen dhe këtë hap mund ta hedhe kitarristi Keith Richards, i cili di publikojë një autobiografi ku rrëfehet gjithë jeta e tij pa asnjë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.921Z

Denise Richards Vajzat prioriteti im

Per aktoren Denise Richards dy vajzat e saj Sam 6 vjece dhe Lola 5 jane prioriteti me i madh ne jete. Jam nje mama shume e perkushtuar dhe ato jane te parat ne mendjen time thekson bukuroshja e ndare nga aktori Charlie Sheen. Ne vijim ajo shton se nuk ka nisur te shoqerohet me asnje mash

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama