Rezultate te kerkimit per termin: +Riciklim

Meta: total 521 / total_found 521 / time 0.000 / keyword[0] riciklim / docs[0] 521 / hits[0] 637 /
Selami shpërthen kundër Berishës e Bashës: Sulmet ndaj Donald Lu, riciklim i mbetjeve të diktaturës
  • 2016-10-12

Selami shpërthen kundër Berishës e Bashës: Sulmet ndaj Donald Lu, riciklim i mbetjeve të diktaturës

Një ndër kritikët e liderit Basha brenda PD-së, deputeti demokrat, Eduard Selami ka dalë kundër Bashës dhe ish-kryeministrit Berisha, pas sulmeve ndaj ambasadorit amerikan Donald Lu. Duke iu referuar deklaratave të ish-kryeministrit Berisha dhe kreut të PD-së Basha, të cilët reaguan ash

Selami shpërthen ndaj Berishës e Bashës: Sulmet kundër Donald Lu, riciklim i mbetjeve të diktaturës
  • 2016-10-12

Selami shpërthen ndaj Berishës e Bashës: Sulmet kundër Donald Lu, riciklim i mbetjeve të diktaturës

Deputeti demokrat Eduard Selami ka reaguar ndaj sulmeve të ashpra të PD-së dhe njerëzve pranë saj, ndaj ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Lu. Selami shkruan se sulme të tilla janë riciklim i mbetjeve të diktaturës. Sulmet kundër ambasadorit amerikan, riciklim i mbetjeve nga dikt

Kritikat per ambasadorin e SHBA Selami sulmon Gjanen per Debatin te Qafoku
  • 2016-10-12

Kritikat per ambasadorin e SHBA Selami sulmon Gjanen per Debatin te Qafoku

Transmetuar me 12102016 - 1125 Ish kryetari i Partise Demokratike Eduard Selami aktualisht deputet i kesaj force politike ne opozite i quan sulme te ricikluara nga diktatura kritikat e fundit per deklaratat e ambasadorit amerikan ne Tirane Donald Lubr br

INTERVISTA/ Bledi Çuçi: Kushtetuesja nuk bëhet pengesë për Vettingun..Kokëdhima? 3 muaj jashtë Gjirokastrës
  • 2016-10-08

INTERVISTA/ Bledi Çuçi: Kushtetuesja nuk bëhet pengesë për Vettingun..Kokëdhima? 3 muaj jashtë Gjirokastrës

Ministri i Shtetit për pushtetin vendor dhe antikorrupsionin Bledi Çuçi ka folur në emisionin “45 minuta” të gazetarit Denis Minga për përpjekjet e qeverisë në luftën ndaj korrupsionit duke theksuar se është bërë shumë për parandalimin dhe ndërgjegjësimin e fenomenit

Bashkia sqaron bojkotin e PD. Nuk donin as të degjonin e as të kuptonin rendin e ditës
  • 2016-10-08

Bashkia sqaron bojkotin e PD. Nuk donin as të degjonin e as të kuptonin rendin e ditës

Deklaratë e përbashkët e kryetares së grupit të këshilltarëve bashkiak të PS, Klotilda Ferhati, dhe atij të LSI, Shezai Rrokaj Shezai Rrokaj: Ne e ftojmë opozitën, kryetarin e saj, të vijë në zbardhjen e vendimit, bashkë me ju, ta shikojmë të zezë mbi të bardhë, që ky projekt

No Pic available
  • 2016-10-07

Këshilltarët e majtë: Territori që i jepet Eco Tirana, jo për riciklim

Këshilltarët e majtë në bashkinë e Tiranës kanë deklaruar se territori në zonën e Don Boskos do ti jepet shoqërisë Eco Tirana jo për riciklim, por për zyra logjistike dhe për magazine.  Shezai Rrokaj nga LSI ftoi PD që të vijë dhe të shohë zbardhjen e vendimit. Rrokaj: Ai territo

Ish-parku i autobusëve tek Don Bosko i jepet Eco Tiranës, opozita kundër: Do përdoret për riciklim
  • 2016-10-07

Ish-parku i autobusëve tek Don Bosko i jepet Eco Tiranës, opozita kundër: Do përdoret për riciklim

Këshilli bashkiak i Tiranës, pas debateve të shumta ka miratuar vetëm me votat e shumicës (këshilltarëve te majtë) 12 pikat e rendit të ditës, përfshirë edhe dhënien e një territori prej 22 mijë meta katrorë të ish-parkut të autobusëve në zonën e Don Boskos shoqërisë Eco Tiran