Rezultate te kerkimit per termin: +Ridvan +Bode

Total: 5366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.837Z

Kallëzohet penalisht Ridvan Bode

Tiranë - Për ish-ministrin e Financave, Ridvan Bode, duket se do të hapen së shpejti telashet me drejtësinë. Ai është kallëzuar penalisht nga Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive, për shkak se deputeti Bode nuk ka deklaruar të ardhurat. ILDKP ka dërguar në Pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.696Z

Ridvan Bode mes shiut dhe breshrit

Share Nga Eduard Zaloshnja   Para se të nisë hartimin e projektbuxhetit të vitit pasardhës, Ministria e Financave përdor një program kompjuterik për parashikimin e të ardhurave që do të futen në arkën e shtetit (duhet të dish se sa të ardhura do të kesh, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.509Z

Ridvan Bode: Të shmangen klanet në PD

Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Ridvan Bode, apelon për shmangie të përplasjeve brenda partisë në prag të zgjedhjeve të reja partiake dhe parlamentare. Funksionari i lartë demokrat ka dalë hapur kundër krijimit të klaneve në parti të cilat për shkak të interesave të ngushta, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.133Z

Ridvan Bode me Benz mbi 90 mijë euro dhe me targa false

Ish- ministri i Financave, Ridvan Bode, është fotografuar duke shkuar në Kuvend me një makinë superluksoze Benz S- Class. Panorama thotë se bëhet fjalë për një makinë të vitit 2012, që kushton mbi 90 mijë euro. Por skandali nuk ndalet me kaq. Makina ka targa false. Targa e makinës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.841Z

Ridvan Bode: Nuk besoj se do shkohet në raundin e katërt

Share Ministri i Financave, Ridvan Bode, duke folur për ABC News, ka shprehur besimin se presidenti do të zgjidhet brenda tre raundeve. Besoj dhe është e mundshme që të miratojmë me opozitën një president jashtë politikës. Tek e fundit opozita nuk mund të shkojë më tej se kaq. Nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.353Z

Ridvan Bode: Shqipëria nuk ka nevojë për një tjetër Sali Berishë

Share Nuk dihet nëse e ka thënë padashje apo e ka pasur seriozisht, por gjatë seancës së sotme plenare, Ridvan Bode është shprehur se Shqipërisë nuk i duhet një tjetër Sali Berishë. Teksa ka qenë duke replikuar me deputetin Erion Braçe për taksat dhe TVSH-në,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.218Z

SKANDALI/ Si i ka trukuar ndeshjet e Skënderbeut, Ridvan Bode

Në raportin e UEFA-s për trukimet e ndeshjeve të Skënderbeut, që përbëjnë një skandal, përmendet edhe emri i Ridvan Bodes. Sipas raportit, ish-ministri Bode ka ndërhyrë ose ka influencuar në ndeshjet që Skënderbeu ka luajtur me Dinamon e Tiranës. Këtë, sipas raportit e ka konfir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama