Rezultate te kerkimit per termin: +Rihanna

Total: 2002
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.925Z

Rehatohet Rihanna!

Këngëtarja Rihanna, e cila u sulmua nga i ish i dashuri i saj Cris Brown, insiston se ajo më në fund ka gjetur “paqe”. “Unë kam gjetur paqen në jetën time dhe kjo paqe është krejt ndryshe nga e kaluara ime. Kam energji shumë pozitive dhe për momentin jam duke e gëzuar këtë energ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.863Z

Rihanna urren ahengjet

Këngëtarja Rihanna ka thënë se i urren ahengjet edhe pse ajo është e famshme për shpenzimin e kohës nëpër klubet e natës. Sidoqoftë pop-ylli ka thënë se është lodhur nga jeta e natës. Në një intervistë me moderatorin Alan Carry, e cila transmetohet nesër, ajo ka thënë: Të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.837Z

Rihanna ndez Milanon (FOTO)

Share Këngëtarja me origjinë nga Barbados, Rihanna, ka dhënë një koncert dy ditë më parë në qytetin italian të Milanos. Në një audiencë të super populluar, Rihanna nuk ka zhgënjyer pritshmëritë e milanezëve, ndërkohë që nuk kanë munguar skenat provokues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.680Z

Rihanna mallëngjehet gjatë koncertit

Rihanna nuk i mbajti dot lotët në skenë gjatë kohës kur po këndonte baladën me titull Stay. Këngëtarja nga Barbados u emocionua pa ndonjë arsye të veçantë gjatë koncertit në Lille të Francës, ditën e shtunë.  Pasi fshiu lotët, 25-vjeçarja iu drejtua publikut: N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.012Z

Rihanna nuk është shtatzënë FOTO

Këngëtarja e njohur Rihanna më në fund ka vërtetuar se nuk është duke pritur fëmijën e askujt. Pak më parë u përfol se ajo do të bëhet nënë , por Rihanna I ka bindur të gjithë se kjo nuk është e vërtetë ,dhe jo me anë të një deklarate. Krijuesja e hitit ‘Rockstar’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.912Z

Rihanna vjen provokuese bardhezi (FOTO)

Share Rihanna ka vendosur që të bëjë një koleksion me foto vërtet provokuese me fotografin e njohur, Terry Richardson. Në këto foto, këngëtarja 24-vjeçare vjen bardhezi. Ajo tregon madje se, përveçse një vajzë provokuese,  është një vajzë e keqe, teksa në një foto nxjerr edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.148Z

Rihanna mohon shtatzanine

0 Vetem disa dite pas daljes se zerave se Rihanna mund te ishte shtatzene kengetarja 23-vjecare vendosi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama