Rezultate te kerkimit per termin: +Riktheheni

Total: 385
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.095Z

Gabimi qe bejne njerezit kur mbajne diete

Transmetuar me 03052016 - 1725 Autumn Calabrese nje figure e pashmangshme qe fshihet pas programit 21 ditor te humbjes ne peshe te Beach Body ka zbuluar se cfare e ben nje diete te funksionoje apo te deshtojebr br Shume njerez kur fillojne nje diete zhyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.821Z

Pit heq stresin me arkitekture

Aktori hollivudian thote se kur paraparacet ose thashethemet e shqetesojne, ai kthehet nga dashuria e tij e pare, arkitektura, per t'u relaksuar. "Arkitektura eshte si loje per mua. Si femije, ju luani me lojera te ndryshme dhe interesoheni se si gjerat behen, si behen veturat dhe si behen makinerit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.318Z

Berisha: Misioni i trupave shqiptare në Irak, i bekuar

Kryeministri Berisha në fjalën e tij përshëndetëse në ceremoninë e kthimit të trupave shqiptare nga misioni në Irak, shprehu mirënjohje për këtë mision krenar për Shqipërinë. "Dita e sotme na mbush me krenari dhe mirënjohje për bijtë dhe bijat e këtij vendi që pasi përmushën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.319Z

Berisha: Misioni i trupave , i bekuar

Kryeministri Berisha në fjalën e tij përshëndetëse në ceremoninë e kthimit të trupave shqiptare nga misioni në Irak, shprehu mirënjohje për këtë mision krenar për Shqipërinë. "Dita e sotme na mbush me krenari dhe mirënjohje për bijtë dhe bijat e këtij vendi që pasi përmush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.325Z

Ahmadinexhad: Irani nuk dorëzohet përballë gjuhës së forcës

TEHERAN- Irani nuk do të dorëzohet kurrë përballë gjuhës së forcës në negociatat për programin bërthamor me fuqitë e mëdha, njoftoi sot presidenti iranian, Mahmud Ahmadinexhad gjatë një fjalimi me rastin e 33 vjetorit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.760Z

Landi i “West Side Family”: Një dhimbje e tipit ferri mbi tokë, vajtoj pa fund në heshtje

TIRANË-Landi Hysi reagon me dhimbje për humbjen e mikut dhe të kolegut të tij të grupit “West Side” Family, Dr Flori ndarë nga jeta tragjikisht. "Vazhdimisht me pyesnin: A u nda grupi West Side Family? Kur do riktheheni? Pra, u ribashkuat... Gjithmonë buzeqeshja e u thosha: Ju fa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama