Rezultate te kerkimit per termin: +Rikthehet +Superliga

Total: 155
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.019Z

Rikthehet ne fundjave superliga

brbrPas nje muaji nderprerje superliga rikthehet ne fundjave me pjesen e dyte te sezonit Ne javen e 19 te superliges takimi me i rendesishem eshte ai i Lacit ku kurbinasit do te perballen me Partizanin Te kuqte vine pas nje faze pergatitore te dimrit te zhvilluar ne Shqiperi ndersa gjendja e skuadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.712Z

Superliga rikthehet ne mesjave

Vetem pak dite pushim dhe superliga shqiptare e futbollit rikthehet ne fushat e gjelberta te merkuren me javen e 22 qe eshte dhe starti i fazes se trete Ne kryeqytet Partizani pret Bylis ne perpjekje per te mbajtur ritmin me skuadrat e tjera ne krye te renditjes Pritet nje ndeshje shume e veshtire p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.916Z

Rikthehet Superliga me shumë derbi

Pas një pushimi tetë ditor për shkak të ndeshjes Kosova – Omani, këtë fundjavë rikthehet Raiffeisen Superliga në futboll. Këtë javë do të zhvillohen ndeshjet e javës së pestë, ndërsa kryendeshja e kësaj jave d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.962Z

Rikthehet Superliga shqiptare pas një muaji pushimi

Tiranë - Superliga shqiptare rikthehet sot pas afër një muaji pushimi për shkak të festave të fundvitit dhe merkatos së janarit. Java e 18-të do të verë përballë tyre dy ekipet e kryeqytetit, Dinamon dhe Tiranën. Kjo është ndeshja kryesore për këtë javë, e cila do të zhvillohet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.599Z

Rikthehet Superliga shqiptare

brbrPas impenjimit te kombetares superliga shqiptare starton ne mesjave me javen e trete te saj Pa dyshim ne qender te vemendjes eshte takimi ne kryeqytet te enjten mes Partizanit dhe Skenderbeut Te dy skuadrat vine ne situata te ndryshme ne kete perballje Skenderbeu pas dy fitoreve mban vendin e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.518Z

Superliga rikthehet në fushë

Kampionati shqiptar dhe Superliga do të rikthehen në fushë për të luajtur javën e parë për fazën e dytë ose të 17-tën. Në fakt kjo fundjavë do të rezervojë edh4e përballje mjaftë interesante teksa spikat dueli për një vend në Europë mes Partizanit dhe Kukësit. Të kuqtë janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.588Z

Superliga Kastriotitriumfon 3-1 ndajTeutes

TIRANE- Kastrioti ka triumfuar 3-1 ndaj Teutes ne ndeshjen e fundit te javes se 11-te te Superliges. Krutanet kane permbysur disavantazhin e pjeses se pare duke realizuar tre here ne te dyten dhe duke dale disi nga gjendja e veshtire ne klasifikim. Pepa shenoi per Teuten ne minuten e 28-te duke krij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama