Rezultate te kerkimit per termin: +Rikthehet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.509Z

Rikthehet David Beckham

Prej thuajse një viti David Beckham vari këpucët në gozhdë duke hequr dorë nga futbolli i luajtur profesionist. Ish-kapiteni i Anglisë vazhdon suksesshëm karrierën e tij si model. 38-vjeçari pozoi së fundmi për linjën e të brendshmeve për meshkuj H&M duke nxjerrë në pah muskujt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.761Z

Rikthehet Premier League

Rikthehet Premier League E shtune 30 Mars 2013 1314 Rikthehet Premier League Premier League Angleze rikthehet ne paketen Tring me javen e 31 te saj Ne Etihad Stadium kampioni ne fuqi i Anglise Manchester City perballet me Njukasell qe nuk fiton ne kete stadium qe nga viti 2000 Tashme edhe tekni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.630Z

Schwarzenegger rikthehet Terminator

Kur i kane mbetur me pak se 7 dite nga dhenia e lamtumires se postit te guvernatorit te Kalifornise Arnold Schwarzenegger njoftoi se do ti rikthehet aktrimit ne Hollivud. Tashme 63 vjec Shvarci njoftoi ne Twitter se ka patur kontekte me regjisorin e filmit Terminator James Cameron dhe se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.897Z

Rikthehet e lumtur në kinematografi

Si të rilindësh në pak hapa! Sandra Bullock, 48-vjeç është një grua e re tashmë. Kushdo që e ka parë mbi tapetin e kuq për premierën e filmit të saj të ri “Heat”, e ka kuptuar tashmë që mosha nuk ndikon në bukurinë e saj. Aktorja e cila ishte zhdukur prej kohësh pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.052Z

Justin Timberlake i rikthehet koncerteve

Këngëtari I njohur Justin Timberlake , ka arritur që të zhgënjejë fansat e tij pasi anulloi koncertin e tij ditën e mërkurë të kësaj jave. Ai sqaroi se gjithcka ndodhi për shkak të një problem shëndetësor, dhe rrethanat e krijuara e kishin detyruar që të merrte nje vendim të till�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.587Z

Rikthehet negociatori Brahimi

Gazeta ShqipSiria I dërguari ndërkombëtar i paqes Lakhdar Brahimi mbërriti në Damask dje për bisedime me zyrtarët sirianë për të siguruar një armëpushim të përkohshëm në konfliktin 19-mujor mes forcave siriane dhe grupeve rebele. I dërguari i OKB-së dhe Lidhjes Arabe pritet të tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.008Z

Rikthehet Pantera e Zezë

Mbretëresha është kthyer. Në pasarelën e Versace Haute Couture në Paris, Naomi Campbell vjedh skenën e të gjithë të pranishmëve. Edhe pse 43 vjeç, top modelja është gjithmonë e bukur dhe me një aftësi të madhe profesionale, duke dominuar pasarelën si asnjë tjetër. Në javët e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama