Rezultate te kerkimit per termin: +Rikujtojm

Total: 197
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.802Z

Albana Osmani në krahët e Mentor Hazirit (Foto)

Moderatorja seksi nga Shqipëria së fundmi është parë në krahët e këngëtarit nga Kosova Mentor Hazirit. Një foto e publikuar nga vetë këngëtari Haziri, na bën të kuptojmë që mes bukuroshes dhe këngëtarit ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.077Z

Reagojnë historianët e Deçanit: Sava Janiq, mos mashtro, je kriminel

Lidhja e Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” dega në Deçan, ka reaguar ndaj deklaratave të Igumenit të Manastirit të Deçanit Sava Janiqi dhënë Anadolu Agency. “LHK “Ali Hadri” dega në Deçan, i kujto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.636Z

Majlinda Kelmendi, e artë në Turqi

Krenaria e sportit kosovar, Majlinda Kelmendi, e ka fituar medaljen e artë, para pak çastesh, në turneun “Grand Prix” në Samsun të Turqisë. Xhudistja pejane arriti me lehtësi deri te suksesi i radhës, duke e mposhtur në finale italiane, Odet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.415Z

Blero nuk lodhet për fjalët, bënë tifo për Ramën

Derisa thuhet se këngëtari Blero dhe Krasniqi tashmë kanë nënshkruar shkurorëzimin, ndërsa vajza Tara vazhdon të jetojë me nënën, gjë që për mediat e ka mohuar Blero, këngëtari ka vendosur që të vazhdojë j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.273Z

Para manifestimit në Gjakovë, opozita mbajti takim

Pak para fillimit të manifestimit të organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje!, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe Nisma për Kosovën, sot në Gjakovë, liderët opozitar janë takuar për të diskutuar lidhur me përgat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.244Z

Simulimi i fatkeqësisë/Ja çfarë ndodhi në avionin e kobshëm gjerman (Video)

Ekspertët francez e kanë krijuar simulimin e asaj se çfarë ndodhi në aeroplanin Airbus-320, i cili u rrëzuar të martën në Alpet franceze. Simulimi është krijuar në Simulatorin Evropian të fluturimeve, kurse pamja e kokpitit (kabin&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama