Rezultate te kerkimit per termin: +Rilidjes

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.922Z

Rama: Sot në Fushë Krujë, ndalim rrënimin e djepit të historisë

FUSHË-KRUJË- Partia Socialiste prezanton sot kandidatët për deputet në qarkun e Fushë Krujës. Kreu i PS-së, Edi Rama në një postim në rrjetin social “Twitter”, teksa fton simpatizantët të marrin pjesë në mitingun e pasdites, nënvizon se skuadra e Rilidjes do të ndalë &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.223Z

Widhers në Përmet, viziton shtëpinë e vëllezërve Frashëri

PëRMET- Ambasadori armerikan Xhon Withers ka vizituar edhe komunën e Frashërit gjatë pranisë së tij dy ditore në Përmet. I shoqëruar nga kreu i komunës Frashër Tomorr Kotorri, si dhe banorë të fshatit Frashër, Withers u ndal gjatë në sallat e muzeut të Frashërit, ku u njoh me jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.156Z

Alarmi i Spahiut: Në Holandë kërkojmë rikthimin e vizave për shqiptarët

Ish-deputeti i LSI-se, Përparim Spahiu deklaron se tre parti në Holandë kërkojnë rikthimin e vizave për shqiptarët, e parë kjo si mundësia e vetme për kontrollin e krimit të organizuar shqiptar në këtë shtet.   Në një status në profilin e tij në Facebook, ai akuzon Ramën p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama