Rezultate te kerkimit per termin: +Rilindjes

Total: 5589
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.273Z

Të suksesshmit e rilindjes

Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.592Z

Topalli bën ironi, shpall skuadrën e Rilindjes

Ish-kryeparlamentarja Ish-kryetarja e Parlamentit, nisur nga debati për dekriminalizimin ka ironizuar ekipin e Rilindjes, duke postuar një foto me formacionin e një ekipi të futbollit, duke e cilësuar si Criminal Family Club. Kështu ajo ka lidhur njerëzit e akuzuar të inkriminuar apo që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.835Z

Qelbësirat e Rilindjes (2)

Nga Bledi Mane Çfare do u thoni gjimnazisteve, prinderit e te cileve ishin studente nga viti 1992 deri me 2003-shin kur Dhori Kule ishte dekan fakulteti? Çfare do u thoni gjimnazisteve, prinderit e te cileve ishin studente ne vitin 2004 deri me 2016-en kur Dhori Kule ishte rektor universiteti?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.113Z

Qelbësirat e Rilindjes!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Po vinte perballe meje dhe mbi fytyre i lexohej nje ngazellim. Zgjati doren 3-4 metra para dhe nuk e uli derisa ia takova dhe une me timen. -Je gjigand, me tha. Shkrimet e tua jane te papara por kujdes nga keta maloket e Sales

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.101Z

FOTOT/ Rama: Gati projekti i Rilindjes për Vlorën

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë disa foto në rrjetet sociale teksa njofton projektin e rilindjes urbane në qytetin e Vlorës. Rama shkruan se ka bërë rivitalizimin e qytetit të Vlorës do të ndiqet shembulli i Korçës. Gati projekti tjetër i Rilindjes Urbane për Vlorën. Do të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.161Z

Korça në rrugën e Rilindjes Urbane

"Korça është bërë realisht lokomotiva e Rilindjes urbane." Kështu u shpreh Kryeministri Edi Rama pasi inspektoi sot, disa nga kantieret e punëve për rivitalizimin e infrastrukturës dhe zhvillimin e jetës sociale të qytetit. Kryeministri vizitoi Parkun "Rinia" të qytetit, ku është duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.081Z

Kantieret e rilindjes urbane

brbrNe 18 muaj eshte bere nje pune kolosale ne disa prej qyteteve kryesore te vendit Per kryeministrin Edi Rama kantieret e rilindjes u kane nderruar pamjen qendrave te medha urbane br Shefi i qeverise u shpreh se Bashkite me te medha te qeverisura nga socialistet u konsideruar si keshtjella armiqsh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama