Rezultate te kerkimit per termin: +Rinis

Total: 4570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.778Z

Pallati i Rinisë drejt mbylljes

Pallatit të Rinisë i është rënduar situata. Madje, ai po rrezikon edhe të mbyllët përkohësisht. Mbi 125 punëtorë kanë hyrë në muajin e dytë pa marrë paga. E, në llogaritë e tyre ende nuk dihet e kur do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.724Z

SHBA rinis fushata elektorale

Presidenti Barack Obama rinis ditën e enjte fushatën e tij zgjedhore të pezulluar për shkak të uraganit “Sandy”, i cili solli shkatërrime masive në disa shtete lindore amerikane. Gjatë së enjtes, Presidenti do të ndalojë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.706Z

Rusia rinis stervitjet ushtarake

brbrRusia rinis stervitjet ushtarake Stervitjet qe perfshijne anetare te Oraganizates se Traktatit Kolektiv te Sigurise jane duke u zhvilluar ne Rusi Radio Evropa e Lire raporton se manovrat e quajtura Rubezh-2014 perfshijne njesite nga Kazakistani Kirgizia Rusia Taxhikistani Armenia dhe Bjellorusia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.776Z

Lazarat, në fshat rinis jeta normale

Fundjavën e parë të rifillimit të jetës si një fshat i zakonshëm, në rrugë duken pak njerëz. Rrugicat ende janë të zbrazëta dhe forcat speciale nuk i kanë braktisur pozicionet në pikat më dominuese. Shtëpitë filluan të pupullohen në orët e para të mëngjesit dhe gratë po ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.934Z

Rinis konflikti Liban-Izrael

Bejrut - Rinis konflikti midis Libanit dhe Izraelit. Libani ka hedhur gjashtë raketa në drejtim të territorit izraelit duke shkaktuar kështu plagosjen e një gruaje. Sipas ushtrisë libanezë, kanë qenë izraelitët që kanë nxitur kundërpërgjigjen e tyre, pasi më parë ata hoshën në Jug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.058Z

Greqi rinis sherbimi postar

Rinis sherbimi postar ne Greqi pas perfundimit te bllokimit te tij prej 48 ore nga ana e autoriteteve greke pas zbulimit te nje disa pakove-bombe adresuar ne nje sere kancelarish europiane. Pakot bombe ishin adresuar ndaj ambasadave perendimore ne Athine si dhe ndaj disa qeverive europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.737Z

Pallati i Rinisë drejt falimentimit (Dokument)

Pas dy aktgjykimeve të cilat u kanë dhënë të drejt ankuesve, Pallati i Rinisë shkon drejt falimentimit, pasi që Përmbaruesi Privat ka kërkuar nga Pallati dërgimin e të dhënave e me këtë edhe konfiskimin e pasurisë. Indeksonli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama