Rezultate te kerkimit per termin: +Rinisja

Total: 279
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.633Z

Berisha me ambasadorin e Palestines Vleresohet rinisja e bashkebisedimeve mes Palestines dhe Izraelit

Tirane 7 tetor NOA - Kryeministri Sali Berisha priti sot ambasadorin e ri te Palestines ne Tirane Issam Massatha te cilit i uroi perzemersisht suksese ne misionin e tij diplomatik. Ambasadori i Palestines ndersa i percolli kryeministrit Berisha pershendetjet e presidentit Mahmoud Abbas dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.817Z

Rinisja e dialogut, shpërfillje e vullnetit të Kuvendit

Qeveria e Kosovës rrezikon ta shkelë vullnetin e përfaqësueseve të popullit dhe ta shembë republikanizmin, nëse pranon të hyjë në dialog me Serbinë, pa u zbardhur fati i personave të zhdukur gjatë luftës së fundit në Kosovë. Këtë paralajmërim e kanë bërë përfaqësues të opoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.819Z

Rinisja e dialogut shpërfill vullnetin e Kuvendit

PRISHTINE- Qeveria e Kosovës rrezikon te shkelë vullnetin e përfaqësueseve të popullit dhe te shembë republikanizmin, nëse pranon të hyjë në dialog me Serbinë, pa u zbardhur fati i personave të zhdukur gjatë luftës së fundit në Kosovë. Këtë paralajmërim e kanë bërë përfaqësu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.821Z

Kosovë, opozita: Rinisja e dialogut, shpërfillje e Kuvendit

Qeveria e Kosovës rrezikon ta shkelë vullnetin e përfaqësueseve të popullit dhe ta shembë republikanizmin, nëse pranon të hyjë në dialog me Serbinë, pa u zbardhur fati i personave të zhdukur gjatë luftës së fundit në Kos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.996Z

Rinisja e shkarkimeve në HEC e Fierzës, mund të zgjerojë hartën e përmbytjeve

SHKODER- Edhe pse situata e motit duket e përmirësuar, kanë rinisur shkarkimet në hidrocentralin e Fierzës, i cili aktualisht është në kuotën e 296.53 metrave. Shkarkimet nga HEC-i janë 700 metër kub / sek, po ashtu edhe prurjet në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.688Z

Obama fton Abu Mazen në Uashington

Presidenti i Autoritetit Palestinez, Abu Mazen ka marrë një ftesë prej presidenti amerikan Barak Obama për të vizituar Uashingtonin brenda muajit maj. Lajmi u njoftua prej kryenegociatorit palestinez Saeb Erakat i cili shtoi se në qendër të bisedimeve do të jetë rinisja e negoci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.330Z

“Qentë e mi më shpëtuan nga vetëvrasja”

Transmetuar më 03.11.2015 - 20:29 PUBLICITET Mickey Rourke ka rrëfyer se ishte në prag të vetëvrasjes. Në shfaqjen e një dokumentari që ka të bëjë me problemin e trafikimit të mishit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama