Rezultate te kerkimit per termin: +Rio

Total: 2659
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.274Z

Rio 2016, sulmohet autobusi me gazetarë

Një autobus i gazetarëve është sulmuar gjatë mbrëmjes së të martës në Rio De Janeiro duke krijuar shqetësim për sigurinë në Lojrat Olimpike. Sipas asaj që raportohet, autobusi është sulmuar teksa po udhëtonte nga Arena e ndeshjeve të Basketbollit në Barra de Tijuca dhe 3 persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.138Z

Rrezikon Rio Ferdinand

Mbrojtesi anglez Rio Ferdinand mund te lihet jashte skuadres per ndeshjen e radhes se Mancester Junaitid ndersa per vete futbollistin rritet rreziku i nje largimi te mundshem nga kampionet e Anglise. Futbollisti 30-vjeçar qe po shfaq nje forme te dobet edhe ne kombetaren e “3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.729Z

Flamuri Olimpik mberrin ne Rio

Flamuri zyrtar i Lojërave Olimpike ka mbërritur në qytetin brazilian të Rio de Janeiro, qyteti mikpritës i Lojërave të ardhshme. Kryebashkiaku i Rio-s, Eduardo Paes tundi flamurin pas daljes nga avioni me zyrtarët e tjerë dhe atletët brazili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.720Z

Rio tattoo week, tatuazhe dhe piercing pushtojnë rrugët e Rio De Janeiro-s

Qindra të apasionuar pas tatuazheve dhe piercebe nga e gjithë bota janë mbledhur në Rio De janeiro, përgjatë fundjavës që lamë pas për të qënë pjesë e javës së tatuazheve në Rio 2016, që është eventi më i madh i tatuazheve ne mbarë Amerikën Latine. Organizatorët e eventit që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.287Z

“Rio” kërkohet nga shikuesit

Kinemaja ABC në Prishtinë zakonisht ankohet për mungesë vizitorësh, por këtë verë, me sa duket, po ndodhë diçka e papritur. Nga Express më 13 korrik 2011 në ora 07:40 Në kumtesën e saj dërguar mediave, Kinemaja ABC pohon se “për shkak të kërkesave të mëdha të shikuesve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.427Z

Ferguson: Rio nuk largohet nga Junajtid

Bosi i Mançester Junajtidit, Sër Aleks Ferguson, ka siguruar tifozët e klubit se nuk e ka në plan ta shesë mbrojtësin Rio Ferdinand. “Unë nuk e kam menduar largimin e Rio Ferdinandit. Ai duhet të luajë. Ka përvojë dhe është figurë e madhe në dhomat e zhveshjes. Ai mund të luaje leh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.075Z

FOTOT/ Është koha e karnavaleve në Rio

Brazilianët mbushën rrugët e Rio de Zhaneiros për të festuar karnavalet e përvitshme me kërcimtare ekzotike të veshura me kostume shumëngjyrëshe dhe ekstravagante, e koreografi magjepse. Megjithatë, sensualiteti që shoqëron këtë eveniment bëri që kryetari i ri i Bashkisë, Marce

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama