Rezultate te kerkimit per termin: +Ristani

Total: 5989
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.404Z

FOTOT/ Krahëçelikët e PD-së Ristani dhe Strazimiri! Ku ka alkool Ristani smungon kurrë

Sekretari i Përgjithshëm i PD Arben Ristani dhe deputeti Gent Strazimiri kanë pasur nevojë për pak adrenalinë këtë fundjavë përpara se të rikthehen sërish javën që vjen në sulmet ndaj qeverisë. Dy deputetët kanë publikuar në rrjetet sociale foto nga Gjakova ku kanë shkuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.790Z

Ruzhdia, Ristani sulmon prokurorin

Kryetari i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Arben Ristani ka bërë përgjegjëse partitë politike për cdo parregullsi dhe defekt që është shfaqur gjatë procesit zgjedhor të 28 qershorit ditën e votimit ose në numërim. Duke përdorur frazën nga raporti i ODIHR-it se për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.153Z

Ristani: Zgjedhjet, sfide komplekse

Kryetari i Komisionit Qendror te Zgjedhjeve, Arben Ristani ka deklaruar se zgjedhjet e 28 qershorit perbejne nje sfide te vertete per vendin, qe gjendet nen mbikeqyrjen e BE-se, por edhe per vete institucionin qe ai drejton per shkak te rendesise qe ka ky proces. “Zgjedhjet jane nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.854Z

Ristani: Proces normal zgjedhor

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani, në daljen e tij të parë u shpreh se janë regjistruar pak probleme në këtë proces zgjedhor. "Procesi nisi normalisht në orën 07:00", tha ai. Ristani tha se në 5 qendra votimi nuk ka nisur, ndërkohë që në 3 qendra votimi ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.202Z

Ristani: Zgjedhjet plotësuan standartet

Kreu i Komisionit Qendror të zgjedhjeve Arben Ristani në një konferencë për shtyp pas shpalljes së rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve, deklaroi se këto zgjedhje plotësuan standartet e vendosura. Në mënyrë të veçantë, zoti Ristani u ndal në dy çështje kyçe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.105Z

Ristani Votim elektronik

Kryetari i Komisonit Qendror te Zgjedhjeve Arben Ristani mirepret ndryshimet ne Kodin Zgjedhor. Por ai kerkon nga politika te marre parasysh mundesine e nje votimi elektronik.Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bere gati disa variante per te garantuar numerimin me teknologjine me te mire

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.764Z

Ristani rikthehet ne Parlament

e Hene 17 Nentor 20141324 pm p classwp-caption-text Ristani sot ne rrugen e KuvenditSSSAbrASSDeputeti i Partise Demokratike Arben Ristani i habiti te gjithe per pak momente paraditen e sotme kur po i drejtohej Parlamentit brSSSAbrASSMendimi i pare ishte se opozita do ti jepte fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama