Rezultate te kerkimit per termin: +Rita +Lati

Meta: total 33 / total_found 33 / time 0.000 / keyword[0] rita / docs[0] 3243 / hits[0] 7881 / keyword[1] lati / docs[1] 303 / hits[1] 557 /
No Pic available
  • 2017-10-10

Rita Lati: Vdekt ai që nuk vdes për lekë

Rita Lati është një nga aktoret më të njohura të humorit. E ftuar në emisionin Ditë e re, Rita është shprehur se është materialiste dhe se paratë janë një pjesë shumë e rëndësishme e jetës. Aktorja është shenja e Virgjëreshës dhe moderatorja Dajana Shabani e ka pyetur nëse

FOTOT/ Nga Armina, tek Albina Deda: Vajzat VIP të Tiranës, në radhë për të parë filmin me pullë të kuqe
  • 2017-02-10

FOTOT/ Nga Armina, tek Albina Deda: Vajzat VIP të Tiranës, në radhë për të parë filmin me pullë të kuqe

Në kinematë botërore, por edhe ato shqiptare, ka nisur të shfaqet premiera e filmit Fifty Shades Darker, vijim i filmit të mëparshëm që krijoi shumë bujë për shkak të skenave erotike, Fifty Shades of Grey. Edhe pse një film me skena të forta erotike, shumë vajza në Tiranë, madje

No Pic available
  • 2016-12-31

VITI I RI/ farë do të shikoni në ekranet kryesore gjatë ditëve të festave

Këtë vit do të jetë më e vështirë të vendosim se në cilin ekran duhet të stacionohemi. Stafet e katër televizoneve kryesore shqiptare, janë përkushtuar maksimalisht për të vjedhur sa më shumë teleshikues e konkurrenca është e fortë. Vizion Plus, Klan, TVSH e Top Channel si kulmin

No Pic available
  • 2016-10-05

Roza Lati: Pas hundës, dua leje të bëj një shtesë tek ballkoni

Roza Lati e ftuar në emisionin Rudina ka folur për ndërhyrjen e saj kirurgjikale në hundë. Teksa është shprehur mjaft e kënaqur me rezultatet moderatorja e njohur ka thënë se do leje për të bërë një shtesë te ballkoni. Njerëzit më thanë: Pse e bëre hundën, bëje gjoksin,tha  aj

Realizon set fotografik, Roza Lati provokuese gjatë kësaj vere |FOTO
  • 2016-09-01

Realizon set fotografik, Roza Lati provokuese gjatë kësaj vere |FOTO

Transmetuar më 31.08.2016 - 22:22 Roza Lati, ka realizuar një set fotografik mjaft provokues gjatë sezonit të kësaj vere. Vajza e aktores së humorit, Rita Lati, shfaqet në një pishinë mjat seksi. Fotografitë janë real

Çfarë operacioni ka vendosur të bëjë Roza |FOTO
  • 2016-06-28

Çfarë operacioni ka vendosur të bëjë Roza |FOTO

Transmetuar më 28.06.2016 - 15:33 Vajza e aktores Rita Lati, njëkohësisht moderatorja e disa emisioneve rinorë, Roza është shquar gjithnjë për natyrën e saj pa komplekse. Diçka të tillë ajo e tregon edhe së fundmi

No Pic available
  • 2016-06-28

Çfarë operacioni plastik do të bëjë Roza Lati?

Ndryshe nga shumë personazhe të njohur shqiptarë, Roza Lati nuk ka aspak komplekse të pranojë se do të kryejë një ndërhyrje kirurgjikale. Këngëtarja, vajza e aktores Rita Lati, ka postuar një video në Instagram, përmes të cilës bën me dije se do t’i nënshtrohet një operacion