Rezultate te kerkimit per termin: +Rita +Ora

Total: 2181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.374Z

8220Vidhet8221 Rita Ora

brbrRita Ora ka rene viktime e e hakerave lajmi eshte bere i njohur nga e perditshmja angleze The Sun Kete here pirartet kane mundur ti vjedhin Rites disa foto shume personale te saj ku ajo eshte shihet teper provokuese Te tjera viktima qe i jane bashkuar fatit te kengetares shqiptare jane Dasy Lowe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.836Z

Zhvishet Rita Ora

Transmetuar më 06.05.2014 - 09:09 Rita Ora PUBLICITET Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora përveç zërit të saj të mrekullueshëm është komentuar në media edhe për veshjet e saj të ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.162Z

Kritikohet Rita Ora

Rita Ora zakonisht duartrokitet dhe lavdërohet për shijen e veshjes së saj. Por, të premten, sipas “The Mirror” ajo kishte dështuar totalisht. Këngëtarja Rita Ora pozoi për faqen e parë NYLON Magazine dhe ishte e ftuar në “Blind Dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.236Z

Rita Ora preferon veshjet e lëkures

Rita Ora ka treguar veshjen e saj të re , e cila ishte e përbërë nga lëkura. Edhe këte herë Rita ka ditur se si të tërheqë vëmendjen sic bën gjithnjë kur shfaqet nëpër ambejte publike. Përsa I përketë klipit të saj të ri ‘I Never Let You Down’ ai numëron mbi 3 milion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.704Z

Shqiptarja Rita Ora, provokuese (FOTO)

Share Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora është kthyer në një fenomen muajt e fundit dhe tashmë ajo konsiderohet si rivalja e Rihannës. Dhe, për të qenë e tillë, Rita e ka kuptuar se, përveçse zërit, duhet ta konkurrojë Rihannën edhe me pam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.197Z

Rita Ora ndez Tiranen

Rita Ora, kengetarja me fame boterore ka performuar ne skenen e sheshit Nene Tereza naten e 28 nentorit per 100 vjetorin e pavaresise se shqiperise. Nen nje atmosfere elektrizuese, kur mijera te rinj e kane pritur per disa ore, Rita Ora eshte ngjitur ne skene e shoqeruar nga kryeministri i vendit Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.914Z

Rita Ora provokon

Rita Ora ka dëshmuar që parapëlqen ta argëtohet deri në maksimum me miqtë e saj duke u bërë shpeshherë pjesë e ndejave të çmendura e plotë emocion.. Së fundmi, Rita ka publikuar një fotografi ku shihet me një mik t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama