Rezultate te kerkimit per termin: +Ritme

Total: 6065
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.814Z

Berisha: Jemi urbanizuar me ritme kineze

Sali Berisha Në fjalën e mbajtur sot paradite në Forumin e Biznesit FIA, kryeministri Berisha është shprehur se në 20 vitet e fundit vendi është urbanizuar me ritme kineze. Vij këtu nga një konferencë urbanizimi. Para se të shkoja në atë konferencë u detyrova ti hedh një vështrim pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.725Z

“Kartat” Mat, procesi me ritme shumë të ngadalta

Ngadalësia që po ndjek procesin e aplikimit me karta identiteti në Mat pohohet edhe nga kryetarja e PS e rrethit, Adelina Farrici e cila deklaron se nga 12 njësi vendore që ka ky rreth, në 8 prej tyre s'janë instaluar as aparaturat për aplikim. MAT- Aplikimet për paisjen me karta ident

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.024Z

KE parashikon ritme zhvillimi per Greqine ne 2014 dhe 2015

Transmetuar me 03032014 - 0607 PUBLICITET Recesioni per 2013 do te jete 37 ndersa rimekembja e ekonomise greke do te filloje me 2014 me ritme zhvillimi prej -06br br Ndersa me 2015 keto ritme do te jene edhe me te larta duke arritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.998Z

Dule kritikon qeverinë Rama: Kërkohen ritme më intensive

Kryetari i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut Vangjel Dule, njëherësh nënkryetar i Kuvendit, ka rezervuar kritika sa i takon ritmeve të punës së kabinetit qeveritar. Megjithatë Dule, në një intervistë për ABC News, nuk përcaktoi një dikaster të veçantë, ku sipas tij puna ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.031Z

Fier, numerimi me ritme te ngadalta

Ne Qarkun e Fierit duket se numerimi i votave po ecen me ritme shume te ngadalta pasi komisioneret e kane nisur punen rreth ores 10 te paradites se sotme. Mesohet se kane qene komisioneret demokrate ate qe e kane nderprere punen ne oret e vona te mbremjes ne dy KZAZ-te e qytetit me numra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.106Z

Ekspertët: Ekonomia evropiane, ritme të kënaqshme

Rritja ekonomike prej 2.2% e Gjermanis dhe 1% e 16 vendeve n Eurozon tregon se ekonomia po ecn me ritme m t shpejta se parashikimet. Ekspert n Bruksel thon se diferenca me 0.8% krahasuar me tremujorin e par, tregon se Evropa sht n rrug t mbar, madje, sipas tyre, shkurtimi i shpen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.813Z

Rikthehet me ritme verore

Pas pesë vitesh konkurrimi në “Top Fest”, ku shpesh këngët e saj nuk kanë kaluar në netët finale,  Samanta kurorëzohet jo vetëm si “Best Female”, por edhe si fituesja e edicionit të dhjetë të këtij festival

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama