Rezultate te kerkimit per termin: +Riveros

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.939Z

Paraguai sndalet, mund 2-0 Sllovakinë

Grupi F Paraguai ka mundur me lehtësi 2-0 skuadrën e Sllovakisë në përballjen e djeshme të grupit F. Ndeshja u vendos nga golat e Vera (në minutën e 27-të në pjesën e parë, që skuadra e stërvitur nga Martino mund ta kishte mbyllur me një thes me gola, nëse portieri Muçe nuk do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.095Z

Angeleri në Sunderland

Sunderland e ka transferuar përfaqësuesin argjentinas, Marcos Angeleri. Ish-futbollisti i Estudiantes ka nënshkruar kontratë trevjeçare me ish-ekipin e Lorik Canës. Mbrojtësi 27 vjeç është përforcimi i pestë i menaxherit Steve Bruce, pas Titus Bramble, Simon Mignolet, Cristian Riveros e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.929Z

Fiton Paraguai

Përfaqësuesja e Paraguait ka shënuar fitore në ndeshjen e dytë të Grupit F. Paraguaianët mposhtën Sllovakinë me rezultat 2:0. Gjatë gjithë ndeshjes, Paraguai ishte ekip më i mirë dhe në minutën e 27-të kaloi në epërsi me anë të Veras. Edhe në pjesën e dytë përfaqësuesja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.932Z

Gr. F, Sllovaki – Paraguai 0-2

WORLD CUP 2010 - Paraguai arriti një fitore të lehtë 2-0 në Kupën e Botës kundër debutuesve të Sllovakisë në grupin F. Goli parë erdhi në minutën e 27-të kur mesfushori Enrique Vera finalizoi një aksion për Paraguain. Goli i dytë ishte i vepër e një tjetër mesfushori, Cris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.936Z

Itali-Paraguaji, formacionet zyrtare

Tashmë është zyrtare: Marcello Lippi ka zgjedhur Domenico Criscito. Mbrojtësi i Genoa-s është përzgjedhur për të luajtur në vend të Maggio në të majtë, ndërsa djathtas do të jetë eksperienca e Gianluca Zambrotta në takimin kundër Paraguajit. Formacionet: Italia - 1-Gian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.959Z

Botërori, Paraguai kualifikohet në çerekfinale

Ekipi i Paraguait është kualifikuar në çerekfinalen e Kampionatit Botëror, pasi ka shënuar fitore kundër Japonisë, vetëm pas ekzekutimit të penalltive. Gjatë kohës së rregulltë të ndeshjes të dyja skuadrat zhvilluan një lojë thuajse të barabartë dhe i tillë ishte edhe rezultati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.931Z

"Botërori", Paraguai, një pikë larg kualifikimit

Përfaqësuesja e Paraguait ka shënuar fitore prej 2-0 kundër Sllovakisë, për të marrë kreun e Grupit F, pas xhiros së dytë të fazës grupore. Ekipi latino-amerikan ishte skuadër më e mirë në takimin, i cili nuk pati shumëçka për të shijuar, mirëpo u shënuan dy gola. Enrique

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama