Rezultate te kerkimit per termin: +Riza +Hicka

Meta: total 41 / total_found 41 / time 0.000 / keyword[0] riza / docs[0] 2801 / hits[0] 4655 / keyword[1] hicka / docs[1] 163 / hits[1] 378 /
Godina e PSD, përmbaruesit nxirren nga FNSH-ja
  • 2013-11-09

Godina e PSD, përmbaruesit nxirren nga FNSH-ja

Tjetër përplasje force. Ministria e Drejtësisë, procedim përmbaruesit Baftjar Nela Silvana Muça Selia e Partisë Social-Demokrate ka përplasur sërish përmbaruesit dhe policinë private që është kontraktuar nga kjo parti, për të mbrojtur objektin. Paraditen e djeshme, përmbaruesit kan

Përplasje fizike tek godina e PSDpolicia dhe FNSH boshatis selinë
  • 2013-11-08

Përplasje fizike tek godina e PSDpolicia dhe FNSH boshatis selinë

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Përplasja tek selia e PSD TIRANË - Përplasje fizike sërish tek selia e Partisë Social Demokrate, pasi përmbaruesit privatë kërkojnë zbatimin e vendimit të dhënë nga gjykata. Përmbaruesit kanë shkuar në s

FNSH boshatis godinën e PSDpolicia shoqëron dy pronarët
  • 2013-11-08

FNSH boshatis godinën e PSDpolicia shoqëron dy pronarët

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ Përmbarimi privat, përplasja tek selia e PSD TIRANË - Përplasje fizike sërish tek selia e Partisë Social Demokrate, pasi përmbaruesit privatë kërkojnë zbatimin e vendimit të dhënë nga gjykata. Përmbarues

No Pic available
  • 2013-10-31

Dëbimi i PSD-së nga seliaGjinushi paditi Hipotekën e pronarin

TIRANE- Përplasja mes kreut të PSD-së dhe pronarëve që e pretendojnë pronën, ka nisur që në vitin 1997, ndërsa Gjinushi ka paditur edhe Hipotekën për atë që ai e quan tjetërsim të pronës. Ndërkaq, dje Gjinushi dha sqarimin e tij në lidhje me konfliktin e hershëm, duke vijuar me p

Selia e PSD, Gjinushi: Noka tentoi të na largonte pa gjyq. Pronarët: Ja e vërteta
  • 2013-10-30

Selia e PSD, Gjinushi: Noka tentoi të na largonte pa gjyq. Pronarët: Ja e vërteta

TIRANË-Kryetari i PSD, Skënder Gjinushi ka sqaruar sot konfliktin e djeshëm për godinën ku prej vitesh funksionon si seli e partisë që ai drejton. Gjinushi deklaroi gjatë një konference për shtyp se situata dje ishte një tentativë e pastër për grabitjen e selisë si dhe një veprim si

No Pic available
  • 2013-03-12

Ja çfarë thonë protagonistët eincidentit të ndodhur në Kavajë

Duka: Incidentet skandaloze, futbolli në kohë të vështirëPresidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka reaguar përherë të parë pas incidenteve që kanë ndodhur ditët e fundit në Gramsh dhe Kavajë. Njëshi i organit më të lartë të futbollit në Shqipëri ka dënuar

Rinovimi, Kuzhe fton 4 emra të rinj në kombëtare
  • 2011-10-01

Rinovimi, Kuzhe fton 4 emra të rinj në kombëtare

Erjon Bogdani dhe Altin Lala janë grumbulluar për ndeshjen me Rumaninë, ndërsa Skela dhe Agolli të skualifikuar Agonit Sallaj, Arsen Sykaj, Odise Roshi dhe Sabien Lilaj janë katër futbollistët e rinj që ftohen për herë të parë në kombëtare për ndeshjet eliminatore të Euro 2012. Si r