Rezultate te kerkimit per termin: +Rizvanolli

Meta: total 405 / total_found 405 / time 0.000 / keyword[0] rizvanolli / docs[0] 405 / hits[0] 611 /
INTERVISTA/ Gazetari amerikan: Ju tregoj si nisi lufta e karteleve të drogës në Meksikë. Kujdes në Shqipëri, por si tek ju është dhe në Kaliforni!
  • 2016-10-11

INTERVISTA/ Gazetari amerikan: Ju tregoj si nisi lufta e karteleve të drogës në Meksikë. Kujdes në Shqipëri, por si tek ju është dhe në Kaliforni!

Michel Marizco është një gazetar investigativ amerikan, i specializuar në marrëdhëniet mes SHBA dhe Amerikës Latine, specifikisht për krimin e organizuar, trafikun drogës etj.  Para se të bashkohej me Desk Fronteras,  ai ka raportuar dekadën e fundit, shumë histori nga kufiri me Mek

Intervista e plotë: Për Gërdecin pyesni Ramën!
  • 2016-03-15

Intervista e plotë: Për Gërdecin pyesni Ramën!

Guy Lawson, autor i librit "Armët dhe çunat" flet për Rudina Xhungën në emisionin "Dritare" Rudina Xhunga- Guy, si po ecën "Armët dhe çunat"? Guy Lawson- Po ecën shumë mirë. Është pritur shkëlqyeshëm nga kritika dhe ka frymëzuar prodhimin e një filmi në Hollivud që do dalë në g

INTERVISTA/ Gazetari amerikan flet për Berishën, Mediun, Shkëlzenin, Withers, Ramën dhe Veliaj
  • 2016-03-15

INTERVISTA/ Gazetari amerikan flet për Berishën, Mediun, Shkëlzenin, Withers, Ramën dhe Veliaj

Muhamed Hoxha, baxhanaku Sali Berishes ne Dua tju bëj një pyetje nga Geraldo Durda, vëllai i një fëmije 6 vjeç të vrarë në Gërdec. Pyetja e tij është: Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm, i dënuar 5 vjet nga gjykata e apelit, si përgjegjës në tragjedinë e Gërdecit, është ta

Foto e rrallë/ Kur Rama dhe Beqaj luanin basketboll në Shkodër
  • 2016-03-04

Foto e rrallë/ Kur Rama dhe Beqaj luanin basketboll në Shkodër

Të gjithë e dinë që kryeministri, Edi Rama, në rininë e tij ka luajtur basketboll. Megjithatë, ka pak foto dhe video të publikuara të asaj periudhe. Nga Shkodra diçka "zbulohet". Veteranë të këtij sporti na kanë servirur një foto të vitit 1986, e bërë para ndeshjes Vllaznia-­Dina

No Pic available
  • 2016-03-04

Foto e vjetër/ Edi Rama dhe Ilir Beqja kur luanin basketboll në Shkodër

Të gjithë e dinë që kryeministri, Edi Rama, në rininë e tij ka luajtur basketboll. Megjithatë, ka pak foto dhe video të publikuara të asaj periudhe. Nga Shkodra diçka zbulohet. Veteranë të këtij sporti na kanë servirur një foto të vitit 1986, e bërë para ndeshjes Vllaznia­Dinamo,

No Pic available
  • 2016-03-03

FOTOT dhe skeda e rrallë, kur Edi Rama luante basketboll në Shkodër

Të gjithë e dinë që kryeministri aktual i Shqipërisë, Edi Rama, në rininë e tij ka luajtur basketboll. Megjithatë, ka pak foto dhe video të publikuara të asaj periudhe. Nga Shkodra diçka zbulohet. Veteranë të këtij sporti na kanë servirur një foto të vitit 1986, e bërë para nd

Ismaili: Lulet do t’ua fusja në b... edhe nënës sime, motrave dhe gruas!
  • 2016-02-27

Ismaili: Lulet do t’ua fusja në b... edhe nënës sime, motrave dhe gruas!

Pas reagimit të Lidhjes Demokratike të Kosovës ndaj Fisnik Ismailit, gjendja e këtij të fundit është përkeqësuar. Në një status të tij të fundit në Facebook, ai ka thënë se lulet do t’ia fuste në b... edhe n&e