Rezultate te kerkimit per termin: +Rnda

Total: 528
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

Shofert; gjoba t rnda

644 leje drejtimi jan pezulluar gjat tre mujorit t par t vitit 2008 n Tiran. Sipas nj njoftimi pr shtyp nga Drejtori e Policis s Qarkut t tirans, pr periudhn 1 janar 2008 deri m 22 Prill 2008 nga Komisioni i Shqyrtimit e Gjykimit t Kundravajteve Administrative jan marr 1941 vendime me vler 21 380 00

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Operacioni Ura, Endrit Dokle, sërish përballje me drejtësinë

Hetimet Prokuroria, gati dosjen n gjykat pr antarin e bands s Durrsit. Organizonte trafik droge nga qelia Prgjimet e 12 celularve kan zbuluar nj linj trafiku droge nga qelit e paraburgimit 313 n Tiran, ku antari i bands s Durrsit, Endrit Dokle, organizonte shokt e miqt duke u dhn urdhra pr kt trafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.676Z

Krimet e Rënda, performancë e mirë në vitin 2009

Me nj performac t mir, krahasuar me institucionet e tjera t drejtsis, Gjykata e Krimeve t Rnda tashm prej 6 vjetsh n funksion ka probleme me zvarritjen e proceseve gjyqsore. Hallunaj "Shkak pr mos prfundimin n koh t disa proceseve sht mungesa e avokatve, ose mos zbatimi i letrpororsive."

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Emrat e lakuar pr zvendsimin e Sollakut

Epoka Sollaku duket se ka prfunduar ndrsa prej ditsh po lakohen emrat q mund ta zvendsojn at. Msohet se tre kandidaturat kryesore pr tu ngjitur n krye t organit m t lart t akuzs vijn nga Prokurorira e Krimeve t Rnda. Adnan Kosova, Kreu i Prokuroris s Krimeve t Rnda si dhe zvendsit e tij, Kosta Belur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.853Z

Grupi hetimor pr Remzi Hoxhn

Xhelal Elezi do t kryesoj grupin hetimor n jykatn e Krimeve t Rnda, q do t ndjek shtjen e zhdukjes s biznesmenit shqiptaro-maqedonas, Remxi Hoxha. Grupi hetimor prbhet nga pes antar. Ndrkoh, t pandehurit e ksaj dosjeje jan Arben Sefgjini ish- drejtues i SHIK n Tiran, Ilir Kumbaro, ish- drejtues n SH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.270Z

Lexohen akuzat ndaj Aldo Bares

Prokuroria e Krimeve t Rnda ka lexuar krkesn pr gjykim ndaj Alfred Shkurtit, t njohur ndryshe si, Aldo Bare, ish kreu i Bands s Lushnjes. Mbi t pandehurin rndojn akuzat pr 4 vrasje, ku m e rnda sht ajo e vrasjes dhe prerja e koks s Artur Dajs. 2 jan akuzat pr plagosje , ndrkoh q mbi Baren rndon dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

LSI, akuza t rnda ndaj Edi Rams

Tiran (Start)-E ndrsa partit e djathta lajmrojn bashkim midis tyre, krejt e kundrta ndodh n kampin e majt ku partit po shtojn gjithnj e m shum diferencimet midis tyre. LSI ka ka denoncuar sot shprdorimin dhe abuzimin e pashembullt me pushtetin, t demonstruar n mnyr violente nga kryetari i Bashkis dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama