Rezultate te kerkimit per termin: +Robert +Anderson

Total: 33
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.732Z

Martohen, divorcohen dhe rimartohen... (Foto)

Të dashuroj, martohem me ty, divorcohem dhe rimartohem. Duket se kështu po ndodh mes yjeve të djeshëm dhe të sotshëm. Që nga Natalie Wood, tek Eminem, nga Liz Taylor tek Pamela Anderson, yjet që janë rilidhur në altar me të njëjtin partner.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.013Z

“Sherlock Holmes 3”, në pritje

Aktori, Jude Law, deklaroi se skenari për pjesën e tretë të filmit për detektivin Holmes është i gatshëm, por ai dhe Robert Downey Jr janë shumë të zënë me projekte tjera, kështu që është ende s’është e sigurt se kur do të fillojë xhirimi i tij. Robert si Sherlock Holmes, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.319Z

Led Zeppelin vazhdon të përballet në seanca gjyqësore për Straitway to Heaven

Grupi që ka kënduar një nga këngët më të famshme në botë, "Straitway to Heaven", po akuzohet se ka vjedhur vijën melodike të saj. Në seancën e radhës anëtari i grupit Led Zeppelin, Robert Plant, ka thënë lidhur me mosmarrëveshjen për të drejtën e autorit në këngën "Stairway

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.539Z

Grupi Led Zeppelin akuzohet se ka vjedhur melodinë e Stairway to Heaven

Grupi që ka kënduar një nga këngët më të famshme në botë, "Straitway to Heaven", po akuzohet se ka vjedhur vijën melodike të saj. Anëtarët e rok grupit Led Zeppelin janë paraqitur në dhomën e gjyqit për ta mohuar se kanë vjedhur këngën e tyre hit të vitit 1971, shkruan BCC. Kit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.248Z

Mirlinda me foto ‘hot’

Nga Mehdi Abdullahu më 29 shtator 2011 në ora 14:34 Aktorja e njohur shqiptare, Mirlinda Bajralia – e cila vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës – ka realizuar një set fotografish me fotografin David Anderson. Ajo në këto foto duket mjaft hot, derisa vihet re edhe një q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.616Z

Në mbretërinë “Moonrise”

Një ekip i mrekullueshëm aktorësh nën drejtimin e regjisorit Wes Anderson. Ky është filmi “Moonrise Kingdom”, një film që këtë javë do të vijë në ekranet tuaja nëpërmes kanalit DigiGold. Ngjarjet zhvillohen në vitin 1965, kur një djalë dhe një vajzë 12 vjeçare bien n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.611Z

Shpallen të nominuarit për Oscar

Akademia e Arteve dhe Filmit në ShBA ka shpallur nominimet për më të mirët e vitit 2014, të cilët vlerësohen me çmimin më të lartë Oscar në ceremoninë që do të mbahet më 22 shkurt. Filmat "Birdman" dhe "Grand Budapest Hotel" udhëheqin garën me nga 9 nominime, kurse "Theory of Eve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama