Rezultate te kerkimit per termin: +Robinho

Total: 457
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.398Z

Befason Robinho

Ylli i Milanit, Robinho ka befasuar të gjithë me vendimin e tij. Edhepse largimi i tij dukej i sigurtë nga Milani, Robinho e ka vazhduar kontratën me Milanin. Përmes një komunikate për media Milan njofton se Robinho ka zgjatur kontratën e tij deri me 30 q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.675Z

Robinho kundër Mancinit

Robinho ka kritikuar menaxherin e Manchester Cityt, Roberto Mancini për mosdhënien e lirisë së mjaftueshme. Ylli brazilian muajin e kaluar ishte huazuar tek ish-klubi i tij, Santos dhe në debutimin e tij shënoi golin e fitores 2-1 ndaj Sao Paulos. Duke komentuar taktikat e Mancinit, Robinho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.539Z

Robinho lëndohet sërish

Ylli i Manchester Cityt, Robinho, sërish është lënduar dhe me siguri se nuk do të jetë në kombinim për ndeshjen e vikendit kundër West Bromwich.Në ndeshjen e mbrëmshme të Kupës UEFA kundër Racing Santander, Robinho sërish ka pësuar lëndim. Braziliani luajti 45 minuta në këtë ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.577Z

Robinho prezantohet në Santos

Sulmuesi brazilian, Robinho është prezantuar si futbollist i Santosit të hënën. 26-vjeçari i është bashkuar ish-klubit të tij në formë huazimi për gjashtë muaj nga Manchester City. Robinho ka qenë vazhdimisht pjesë e Kombëtares braziliane, por ishte i brengosur se mungesa e paraqit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.502Z

Robinho, serish kunder Realit

Robinho nuk humbet rastin per te thumbuar serish ish skuadren e tij, Real Madrid. Robinho nuk humbet rastin per te thumbuar serish ish skuadren e tij, Real Madrid. Braziliani, i cili u largua nga Spanja kete vere per te nenshkruar me Manchester City, ka dhene nje interviste per “Daily Star&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.143Z

Robinho shpreson të mbetet

Sulmuesi i Manchester Cityt, Robinho ka ritheksuar dëshirën e tij të vazhdojë huazimin në Santos dhe shpreson në fillimin e bisedimeve me klubin nga Premierliga. Robinho u kthye në Santos në janar, duke nënshkruar marrëveshje huazimi për gjashtë muaj, që vlen deri më 4 gusht. Por, ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.654Z

Robinho e do Barcelonën

Sulmuesi i Manchester Cityt, Robinho beson se ambiciet e tij për tu bërë futbollisti më i mirë në botë do të jenë më të mëdha nëse luan për Barcelonën, edhe pse nuk insiston në largim nga klubi i Premierligës. Robinho iu bashkua Cityt një vit më parë për transferim rekord angl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama