Rezultate te kerkimit per termin: +Robinjo

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.785Z

Arrestohet Robinjo

Futbollisiti brazilian Robinjo eshte arrestuar dhe me pas u la I lire per shkak te abuzimit seksual. Denoncimi ka ardhur nga nje 18 vjecare por futbollisti e ka mohuar akuzen. Tashme robinjo do te gjykohet ne gjendie te lire. Kjo nuk eshte hera qe arrestohet nga policia nje futbollist i kampionatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.211Z

Robinjo huazohet tek Santos

Manchester City ka hequr dore nga sulmuesi Robinjo, duke e huazuar ate per gjashte muaj te skuadra braziliane e Santos, ku lojtari u be i famshem, përpara se te transferohej ne fillim te Reali i Madridit dhe me pas te klubi anglez. Robinjo u transferua te City ne vitin 2008, duke thyer edhe rekordi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.964Z

Robinjo shfajesohet pas skandalit

Robinjo do te perpiqet qe te pastroje emrin pas perfshirjes se fundit ne nje perdhunim, ne Angli. Nje dite pas publikimit te skandalit per nje perfshirje te mundshme te brazilianit, ka ardhur reagimi. Robinjo do te perpiqet te pastroje emrin e tij, pas arrestimit ne nje skandal seksual, ne Angli. Su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.786Z

Arrestohet sulmuesi brazilian Robinjo

Sulmuesi brazilian i Manchester City Robinjo është arrestuar dhe më pas është liruar për aggression seksual.Lajmi është bërë I ditur nga medja britanike.Arrestimi ka lidhje me agresionin e një vajze 18 vjeçare I cili ka ndodhur rreth dy javë më parë në një diskotekë në Lids.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.259Z

Barcelona-Robinjo, arrihet marrëveshja

Sipas "El Mundo Deportivo", mungon vetëm një detaj për të përfunduar marrëveshjen mes Barcelonës dhe Mançester Sitit: në fakt Robinjo do të donte të kalonte te Barça që në janar në formë huazimi, për t‘u blerë më pas në rrugë përfundimtare në qershor. E përditshmja katalana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.651Z

Robinjo nuk shkon ne Pekin

Pasi drejtuesit e Real Madridit kane bere te ditur se futbollisti i tyre, Robinjo, vuan nga lendimi i muskujve, Federata Braziliane e Futbollit ka vendosur qe te heq dore nga sherbimet e ketij futbollisti per Lojerat Olimpike ne Pekin. Nje gje te tille ata e kane bere pa deshire dhe me nje kritike t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.687Z

Robinjo është i Realit!

28/01/2005   Robinjo do të kalojë te Real Madrid, për 18 milionë euro. Sipas gazetës së përditshme spanjolle “AS”, braziliani mund të konsiderohet një futbollist i Real Madrid, por do të veshë bluzën e bardhë, vetëm gjatë muajve të verës. Robinjo, që nga ana e tij ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama